Продовжується серія тренінгів в рамках турніру “Стратегія фірми-2017″

11/02/2017
16195022_1674081116224632_8639523917436810573_nIV Всеукраїнський дистанційний бізнес-турнір “Стратегія фірми-2017″ є інтерактивним онлайн-змаганням з управління віртуальними компаніями в середовищі комп’ютерної програми – бізнес-симуляції ViAL+ – практичній апробації першого вітчизняного симулятора виробничого підприємства (демо-версія, період I, ІІ).

Організатор турніру – Віталій Паздрій, експерт ВГО «Поруч», співавтор бізнес-симуляції ViAL+; автор понад 40 публікацій з теми бізнес-симуляцій та ігор, проактивного управління компанією, розвитку туристичної сфери; викладач кафедри стратегії підприємств КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Метою даного Турніру є спонукання молоді до чіткого вибору професії, націлення її на ефективне навчання протягом життя, подальшу соціалізацію, самореалізацію й отримання життєвого досвіду; допомога всім бажаючим підвищити професійну кваліфікацію та розвинути прикладні економічні компетентності.

В цьому році турнір охоплює широкий спектр учасників: від Шкільної ліги – учні 8-11 класів (віком 13-18 років) шкіл, гімназій, ліцеїв та інших загальноосвітніх навчальних закладів до Ліги вільних підприємців. Окрім цього, включено Студентську лігу (студенти усіх курсів державних і приватних ВНЗ України) та Лігу наставників (вчителі та викладачі будь-яких навчальних закладів усіх областей України).

16473011_1226992834057903_6386126525113258156_nУ лютому місяці серія тренінгів в рамках Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми-2017» розпочалася з м. Києва. Завдяки запрошенню та організації заходу Світлани Литвинової, завідувача відділу в Institute of Information Technologies and Learning Tools of NAES of Ukraine, в актовій залі Оболонського районного управління пройшов семінар для активних вчителів столиці. В ознайомчому тренінгу учасники познайомилися з інноваційними освітніми технологіями – бізнес-симуляціями (тренажерами), розібралися що таке підприємництво, підприємливість; ролі бізнес-ігор і симуляторів у формуванні компетенції підприємливості, роботі вчителя, викладача, а також у діяльності навчального закладу.

Продовжилася серія тренінгів у місті Трускавці. На запрошенням пана Ярослава Турянського, директора у компанії «Стрийська гімназія імені А. Шептицького», організатор турнірів “Стратегія фірми-2017″ відвідав V Форум освітніх інновацій. На зустрічі обговорювалося аспекти Нової української школи, компетентності і перспективи нових стандартів. Продовженням стало семінар-лекція щодо розвитку компетентності підприємливості та розповідь про  Всеукраїнський дистанційний бізнес-турнір «Стратегія фірми», який дозволяє молодим талантам проявити себе у керівництві компанією в середовищі потужної бізнес-симуляції та здобути всеукраїнську першість на віртуальному ринку, який повністю відтворює реальне ділове середовище.

ІV Всеукраїнський бізнес-турнір “Стратегія фірми-2017″ проходить за підтримки Міністерства освіти й науки, Інституту модернізації змісту освіти, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця,  компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна», міжнародної консалтингової компанії KPMG, ВГО «Поруч», «Компанії інтелектуальних технологій».

Цього року турнір буде проходити з 20 лютого до 22 квітня 2017 року.

Метою турніру є формування підприємницьких навиків, виявлення представників майбутньої економічної та бізнес-еліти, спонукання молоді до усвідомленого і чіткого вибору професії, зокрема в економічній сфері, націлення її на ефективне навчання протягом життя з використанням сучасних інформаційно-комунікативних технологій, подальшу самореалізацію й отримання свого першого життєвого досвіду.

Нагадуємо, що реєстрація на турнір уже відкрита і доступна на сайті kint.com.ua у розділі Стратегія фірми. Участь для учнів і студентів є безкоштовною. Фіналістам буде покрито проїзд до м. Київ (частково), проживання у м. Київ (повністю). Передбачені цінні призи для фіналістів і переможців від спонсорів та організаторів турніру.

Організація і проведення ІV Всеукраїнського бізнес-турніру “Стратегія фірми-2017″ має можливість охопити і сконцентрувати зусилля різних сфер суспільства: середньої і вищої освіти, бізнесу, держави, громади ― для зміни і забезпечення ефективного процесу професійного вибору і становлення, підвищення рівня економічної  і цифрової грамотності і мотивації, формування культури підприємництва і прозорого ведення бізнесу і справ в Україні з використанням сучасних інформаційних продуктів.
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт