Проект “Голос громади” – найкращий европейський досвід по розвитку ОТГ

11/07/2017

Як уже повідомлялося раніше, протягом 2017 року в Україні впроваджується програма “DOBRE” по розвитку об’єднаних територіальних громад у межах державної реформи децентралізації та адміністративно-територіальної реформи, долучатися до якої в червні закликали усіх бажаючих активістів менеджер-координатор Всеукраїнського проекту “Голос громади” Марія Тищенко та експерт цього ж проекту Оксана Мельник.

І уже 5-7 липня представники семи громадських організацій з різних регіонів України, які є учасниками програми “DOBRE” «Голос громади у місцевому самоврядуванні», стали учасниками тренінгу “Конструктивна оцінка спроможності”.

Експерти ВГО «Поруч» Тетяна Матусевич, Юрій Орел і Віра Усик взяли участь в активностях “Методологія та адаптація – інструмент до потреб місцевих організацій”. Протягом трьох днів учасники знайомилися з компетенціями та критеріями оцінки, робили спроби оцінити свою організацію та зробити висновок по рівню розвитку й наявних проблемах. Далі – переглядали усі компетенції, здійснювали аналіз релевантності для регіональних організацій та планували процес застосування зміненої методики оцінки до місцевих організацій, які працюють з громадами-учасниками програми “DOBRE”.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт