Проект “Голос громади” – найкращий європейський досвід по розвитку ОТГ

24/06/2017

Протягом 2017 року в Харківській області впроваджується програма “DOBRE” по розвитку об’єднаних територіальних громад у межах державної реформи децентралізації та адміністративно-територіальної реформи, долучатися до якої закликали менеджер-координатор Всеукраїнського проекту “Голос громади” Марія Тищенко та експерт цього ж проекту Оксана Мельник.

Дводенні тренінги експерти Тищенко Марія, Оксана Мельник, Юрій Орел, Олег Кулінич провели в ОТГ Мерефа, Рогань та Старий Салтів.


А саме, тренери, котрі бажають поділитися знаннями, можуть запропонувати свої тренінги чи інші активності, що стосуються питань правових основ участі громадян у місцевому самоврядуванні; партисипації та комунікації; розвитку  територіальної громади; стратегічної сесії з перспектив розвитку громади та розробки плану покращення послуг; самостійної роботи  над планом розвитку послуг; забезпечення відкритості діяльності органів місцевого самоврядування; підтримки комплексного колегіального стратегічного планування або співпраці та міжнародного партнерства у сфері розвитку ОТГ.
Репортаж: http://merefa.org/17625-partysypacija-ta-komunikaciji/


Відеорепортаж:

Ірина Сошнікова

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт