Проект «Школа Волонтерів» від ВГО “Поруч” відзначений на Форумі «Освіта дорослих і розвиток громадянського суспільства»

06/11/2017

2-3 листопада в Києві, у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбувся Форум «Освіта дорослих і розвиток громадянського суспільства».

Його метою стало формування єдиного простору для професійної взаємодії та обміну досвідом провайдерів освітніх послуг для дорослих; визначення перспектив розвитку неформальної освіти дорослих і сприяння розвитку відкритого демократичного суспільства.

Організаторами Форуму виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Європейська асоціація освіти дорослих, Громадська Спілка «Українська асоціація освіти дорослих», Представництво DVV International в Україні.

Так, Громадська Спілка «Українська асоціація освіти дорослих» – одна з провідних професійних асоціацій в галузі освіти, членами якої є близько 60 провайдерів неформальної освіти, а також державних інституцій, котрі працюють в системі освіти дорослих.

Відповідно до програми першого дня пролунало вітальне слово за участі Лілії Гриневич (Міністр освіти і науки України), Василя Кременя (Президент Національної академії педагогічних наук України), Беттіни Бранд (Регіональний директор DVV International в Україні, Білорусі, Молдові) та представників Посольства Німеччини. Після чого відбулися пленарні засідання, прес-конференції й сесії.

Також напередодні Форуму проходив конкурс у трьох  різних номінаціях на найкращі освітні проекти для людей поважного віку.

 Під час другого дня учасники Форуму мали змогу ознайомитися з успішними прикладами інноваційних освітніх проектів у вигляді майстер-класів та презентацій. Після чого відбулася церемонія нагородження переможців Загальноукраїнського конкурсу на крацщий проект у сфері освіти дорослих.

Приємно повідомити, що ми можемо пишатися відзнакою нашого проекту «Школа Волонтерів» у неформальній освіті людей поважного віку та внутрішньо переміщених осіб (координатор проекту – Віра Усик). Нові нагороди надихають та запевняють, що ми рухаємося у правильному напрямі.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт