«Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX)»: додаткове тестування для дітей з Донецької та Луганської області

15/09/2016
FLEX for press releaseРозпочато набір на річне навчання в США за «Програмою обміну майбутніх лідерів (FLEX)» для українських школярів!
FLEX – це програма культурного обміну старшокласників, в рамках якої учні 8, 9 та 10 класів мають можливість безкоштовно поїхати до США, навчатися у загальноосвітній школі протягом року, проживаючи у приймаючій родині. Програма повністю фінансується урядом США та адмініструється організацією «Американські Ради з міжнародної освіти».
За 24 роки роботи в Україні випускниками FLEX стали більше 6 тисяч школярів, серед яких понад 250 – учні з обмеженими фізичними можливостями.
До конкурсу цього року допускаються всі учні 8-10 класів, які народилися в період з 01 січня 2000 по 15 липня 2002 року та володіють англійською мовою.
До участі в конкурсі також запрошуються діти з обмеженими фізичними можливостями, які народилися в період з 15.02.1999 по 15.07.2002 та навчаються в 8-11 класах. Дітям з обмеженими фізичними можливостями необхідно попередити про свою участь київське представництво “American Councils” для створення належних умов тестування.
З собою необхідно мати свідоцтво про народження, фотокартку 3х4 та згоду на обробку персональних даних (документ є обов’язковим, його можна знайти на сайті)
Керівництвом Програми обміну майбутніх лідерів (FLEX) було прийнято рішення про проведення додаткового тестування для дітей з Донецької та Луганської області. Найближчим тест-центром до Маріуполя є м. Бердянськ, Запорізькій області. Запланована дата щодо проведення тестування у м. Бердянськ для учнів з Маріуполя та Маріупольського району: 24 вересня 2016 року о 09:00 м. Бердянськ, вул. Лієпальська, 45, ЗОШ №16.

FLEX logo for press releaseДетальнішу інформацію щодо цієї програми, дат та місця проведення тестування можна дізнатися за телефонами :
(044) 289-39-52/53/77/78;
e-mail: flex@americancouncils.org.ua;
або на сайті www.americancouncils.org.ua
Детальний опис програми
Лист МОН
Флаер для шкіл
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт