Публічна лекція з гендерного бюджетування за організації ГО «Поруч»

10/02/2016

DSC_03179 лютого у конференц-залі Київського національного економічного університету імені В. Гетьмана відбулася відкрита лекція українського експерта з питань гендерної рівності та гендерно-орієнтованого бюджетування, Світлани Гаращенко, на тему «Гендерне бюджетування в України». Подія відбулася за підтримки національного проекту Гендерне бюджетування в Україні, КНЕУ імені Вадима Гетьмана (кафедра політичної економії), громадської організації «Поруч» та науково-популярного сайту «Освітні тренди».

У ході лекції, експерт розповіла про проект «Гендерно-орієнтоване бюджетування в Україні», його основні принципи та завдання. Проаналізовано питання гендерної рівності в Україні та метод гендерно-орієнтованого бюджетування, як один із найефективніших сучасних способів врахування та забезпечення потреб людей, різних не лише за статтю, але й віком та місцем проживанням, в умовах обмежених фінансових ресурсів. Розглянуто компоненти гендерного бюджетування, питання гендерного моніторингу та аналізу. Гостям був продемонстрований відеоролік Що таке “Ґендерно орієнтоване бюджетування” на практиці

Окрім того, під час лекції експерт поділилася досвідом інших країн в сфері гендерно-орієнтовного бюджету та перспективами України в цьому питанні.

Після закінчення виступу експерта, між учасниками заходу відбулася змістовна та цікава дискусія, під час якої пані Світлана відповіла на запитання аудиторії, а науковці, викладачі та студенти, в свою чергу, висловлювали власні думки з даної проблеми.

DSC_0113 DSC_0121

DSC_0244

 

 

 

 

 

 

 

З презентацією Світлани Гаращенко можна ознайомитись за посиланням.

А для тих, кому цікава практика, експерт пропонує розглянути посібники «Ґендерно-орієнтоване бюджетування: аналіз програм, які фінансуються з бюджету, з позиції ґендерної рівності» та «Ґендерне бюджетування в Україні»

Фоторепортаж події

Відео лекції можна переглянути на нашому сайті

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт