Реалізація соціальної програми DOBRE на Харківщині

08/05/2017

3-4 травня у ОТГ Мерефа а також  5-6 травня у ОТГ Рогань були проведені тренінги “ПРОЕКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ ГРОМАДИ” у рамках програми “Децентралізація – приносить кращі результати та ефективность”, яка виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку.

Нагадаємо, що виконавчого директора ВГО “Поруч” Марію Тищенко було призначено куратором громад Мерефа та Рогань у Харківській області програми DOBRE, яка реалізується Агентством США з міжнародного розвитку USAID.

Головною метою проекту є покращення якості надання послуг, підвищення ефективності місцевого самоврядування, а також місцевий економічний розвиток.


Тренінги відвідала велика кількість молоді. Завдяки експертам “Харківського університетського консорціуму”, регіонального партнеру програми DOBRE в Харківській області, та виконавчому директору ВГО “Поруч” Тищенко Марії, учасники ознайомилися з основами проектного менеджменту, розібралися з поняттям “Фандрайзинг в проектній діяльності”, обговорили складові успішного партнерства, взаємозв’язок між публічною політикою,стратегічним плануванням та управлінням проектами. Основними темами тренінгу були аналіз проблем розвитку громади, обговорення додаткових можливостей для фінансування проектів місцевого і регіонального розвитку, детальна розробка проектів розвитку громади з урахуванням наявних ресурсів, видатків та бюджету. Також учасники тренінгу дізналися про джерела ресурсів для фінансування проектів, розглянули види донорів та види міжнародної технічної допомоги, інформаційні джерела грантрайтингу.

На завершення дводенного тренінгу всі учасники отримали сертифікати про навчання на тренінгу та гарний настрій!


Відеорепортаж:

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт