Ремонт у дитячому інфекційному відділенні Центральної районної лікарні

02/06/2015

9

Ініціативна група «Магія добра» реалізує суспільний проект, метою якого є організація і проведення ремонтних робіт у дитячому інфекційному відділенні Центральної районної лікарні Києво-Святошинського району Київської обл., який знаходиться за адресою: м. Боярка, вул. 40 річчя Жовтня, 51.
Ситуація в даній установі критична. Хворі дітки з мамами вимушені проходити довге і нелегке лікування в жахливих антисанітарних умовах, в яких не кожен дорослий знайшов би сили боротися за своє здоров’я.
На сьогоднішній день вже проводяться ремонтні роботи в одній з палат і найближчим часом планується початок робіт у ще двох палатах на ремонт яких, необхідно зібрати суму в 250 000 грн.

Детальні фото лікарні й кошторисів на ремонтні роботи розміщені на сайті проекту http://magiadobra.org/

Вітається будь-яка посильна допомога, – гроші, будівельні матеріали, робоча сила, тощо.

Діти – це найдорожче, що у нас є і це наше майбутнє. Ми, як батьки і просто дорослі люди, що реалізувались у житті, можемо зробити щось важливе і потрібне для дітей, яким доля приготувала нелегке випробування. Будь-яка посильна допомога допоможе створити цивілізовані умови для швидкого одужання цих діток, щоб вони змогли знов радіти життю і не хворіти.

Спасибі за Вашу допомогу!

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт