Реєстрація на “Школу Волонтерів” завершується сьогодні

22/02/2017
Тернопіль24-25 лютого 2017 року у Тернополі відбудеться тренінговий курс в рамках соціального проекту «Школа Волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ». 
Реєстрація на подію здійснюється за посиланням. Реєстрація завершується сьогодні.
Деталі щодо участі у Школі будуть повідомлені учасникам на вказану в анкеті електронну пошту.
З питаннями щодо заходу можна звертатися за електронною адресою info@poruch.ua

«Школа Волонтерів» – це проект, спрямований на популяризацію ідей волонтерства, підвищення рівня обізнаності про історичний досвід волонтерської діяльності у світі, заохочення громадян, у тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО) до активної участі в суспільному житті своєї громади, об’єднання ВПО ігромади задля досягнення взаємних цілей та створення позитивного іміджу України.
До участі у проекті запрошуються активні громадяни, студенти, представники громадських організацій. Під час тренінгів учасники отримають не лише чітке уявлення з історії волонтерського руху, правового статусуволонтерів, діяльності громадських організацій, а й основні навички, необхідні для обговорення рішень, прийнятих місцевою владою.

Проект покликаний вирішити проблему недостатньої теоретичної та практичної підготовки волонтерів, а також відсутності фахівців, які організовують та координують роботу волонтерів.

Фінальна мета проекту – створити нову соціальну мережу активістів, здатних розвивати ефективний діалог між громадою та представниками влади під час реалізації соціальних проектів.

«Школа Волонтерів» сприятиме підвищенню рівня мотивації до добровольчої діяльності та соціальної відповідальності, а також активної громадської участі ВПО в житті громади.
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт