Робота «Поруч» – предмет вивчення й натхненник перемоги наукового дослідження юного волонтера

23/12/2017

З радістю повідомляємо, що волонтер ВГО «Поруч» Данило Тищенко, учень 10 класу Каховського НВК «Гімназія – школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов», який також є членом Херсонського територіального відділення Малої академії наук України, переміг у першому етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН в секції «Історія України». Примітним і знаковим для всіх нас є те, що темою високо оціненого місцевими науковцями дослідження юнак обрав «Волонтерський рух в Україні».

Перший розділ роботи Данила присвячений теоретичним аспектам волонтерства та історичним етапам його розвитку. Проведений у другому розділі аналіз розкриває зміст та особливості розвитку, а також напрями волонтерського руху. Третій розділ відображає сучасний стан та перспективи розвитку волонтерства в Україні, враховуючи практичний досвід Всеукраїнської громадської  організації «Поруч».


Проаналізувавши та узагальнивши роботу ВГО “Поруч”, починаючи з 2011 р. і дотепер, Д.Тищенко дійшов висновку, що досвід діяльності нашої громадської організації можна використати для самоорганізації громадян, зокрема – школярів у їхній позаурочній роботі.

Таким чином, можемо впевнено стверджувати, що наш юний, але вже досить компетентний волонтер з Каховки не тільки своїм безпосереднім внеском у спільні справи “Поруч” (а у його волонтерській “скарбничці” – і  участь у заходах «Кубок мера» в  Каховці у ролі координатора волонтерів, і те, що він став ініціатором акції «Подаруй українську книгу Донбасу» саме в цьому місті, й робота фасилітатором тренінгу з теми «Згуртування громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» в м. Мелітополь, і  волонтерство під час проходження Школи Волонтерів у стінах його рідного навчального закладу), а й написанням цього свого наукового дослідження якнайкраще сприяє досягненню головної мети всієї нашої організації – вихованню лідерів нової генерації через популяризацію волонтерського руху та сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, створивши нову соціальну мережу активістів зі всіх куточків нашої країни, здатних розвивати ефективний діалог між громадою та представниками влади під час реалізації соціальних проектів.

“…Українська нація потребує такого міцного фундаменту як волонтерство, що буде об’єднувати суспільство, прививати ідеї єдності, взаємодопомоги, самоорганізації. Тому ВГО «Поруч» є саме тим поштовхом, базисом для побудови громадянського суспільства та розвитку нашої країни,” – зазначає Данило у своєму дослідженні.

Щиро вітаємо Данила з цією важливою для нього та й для усіх «Порученят» перемогою й бажаємо нових відзнак і призових місць на наступних – обласному та всеукраїнському – етапах конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН!

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт