Розпочався наступний етап проекту для громад, постраждалих від конфлікту на Донбасі

28/09/2017

18-23 вересня експерти ВГО «Поруч» Віра Усик і Тетяна Матусевич розпочали наступний етап проекту «Підтримка згуртування та розвитку громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» під назвою «Ефективні комунікації та партисипація». Нагадаємо, що цей проект реалізується нашою організацією за підтримки Міжнародної організації міграції.

В межах цього етапу експерти ВГО «Поруч» мають відвідати з тренінгом 20 громад. Першими були громади м. Сєвєродонецьк, селища Борівське та міста Лисичанськ. Під час двох днів роботи тренінгу громади обговорили правила ефективної комунікації, особливості комунікацій з метою включення маргіналізованих та соціально-вразливих груп, роль засобів масової інформації у забезпеченні комунікації, основи партисипативної демократії, механізми участі громади у вирішенні проблем та співпраці з владою. Міні-лекції супроводжувалися такими активними вправами як «Архітектор», «Прес-анонс», «Зв’язки та інструменти співпраці», «Світове кафе» та багато інших.


Екперти ВГО «Поруч» отримали багато позитивних відгуків та побажань щодо подальшої співпраці, високу оцінку переданих знань на навичок; учасники відмітили толерантість тренерів, їхні компетенції та вміння співпрацювати, а також відзначили, що приїзд представників «Поруч» для них завжди є доброю подією й можливістю обговорити свої проблеми та знайти шляхи щодо їхнього вирішення.

Ми щиро надіємося, що результатом цих двох днів стане більш тісне спілкування членів громади один з одним, а також проведена зустріч надихне їх на використання інструментів залучення і взаємодії з місцевою владою.


 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт