Розшукуються ангели для хворих діток – волонтерська ініціатива «Листи ангела»

08/04/2017

Волонтерська ініціатива «Листи ангела» діє в Києві з 2010 року. Її учасники стають друзями-«ангелами» для дітей, які потрапляють до онколікарні надовго. Надсилають їм листи зі словами підтримки, дарують дрібнички, грають в ігри, якщо можуть, допомагають фінансово.

Кожного тижня особистий ангел передає дитині «пошту»: це може бути лист/листівка + невеличкий подарунок/цікава роздруківка..що завгодно, на що вистачить фантазії. Ціль – підтримати та відволікти від лікарняних буднів. Для батьків розуміння того, що про їхнього хворого малюка щиро переживають є вкрай важливим, адже на них тягар хвороби тисне подекуди набагато сильніше, ніж на дитину.

Проект працює в чотирьох клініках: Національний інститут раку, НЦРМ (Чорнобильський центр), Київський міський клінічний онкологічний центр, Охматдит.

Сайт проекту: http://angels-project.at.ua

Актуальну інформацію про діток, які чекають на своїх друзів-ангелів, про їхні потреби та захоплення можна знайти за посиланням.

Розшукуються ангели для кожного, розшукуються ті, хто просто дружив би з дітками і вітав би їх зі святами і найголовніше здійснював би мрії!

angels@open-palms.org.ua

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт