Розвиток міжкультурної комунікативної компетенції студентів через волонтерствo

20/05/2015

Волонтерство – це той вид діяльності, який дарує можливість людям, а особливо молоді, придбати безцінний досвід у виконанні різних видів роботи, отримати організаторські навички, компетенції комунікації та зав’язати нові та корисні знайомства. Крім того, таке спілкування сприяє розширенню кругозору та обізнаності в житті суспільства.

Відбувся захід XIII Міжнародний фестиваль мов та культур «КОЛЬОРИ СВІТУ», в якому студенти під керівництвом Тищенко М.П. брали участь в якості волонтерів. На цій зустрічі були присутні як посли з іноземних країн, так і представники нашої держави. Його головна мета – поширення дружби, порозуміння і любові між представниками різних країн та культур, обмін досвідом та знаннями, популяризація вивчення української мови іноземцями та турецької мови представниками інших країн.

Темами обговорення були стимулювання міжкультурного діалогу як основи довіри та взаєморозуміння; визнання та підтримка культурного різноманіття, як допомога у вирішенні економічних та правових питань; підтримка культури у всіх формах через матеріальну і нематеріальну спадщину, економіку, товари і послуги культурного призначення.

Атмосфера між організаторами, гостями та волонтерами  була теплою та доброзичливою. Волонтери ГО «Поруч» мали можливість спілкуватись з дипломатами різних країн та вдосконалювати міжособистісні та міжкультурні комунікативні компетенції.

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт