Розвиток молодіжної сфери на території Донецької та Луганської областей

11/02/2017
poruch28 лютого 2017р. в Міністерстві молоді та спорту України відбулось засідання робочої групи, у якому взяла участь експерт ВГО «Поруч» Мельник Оксана. Мета зустрічі – формування пропозицій щодо розвитку молодіжної сфери, розгляд методів удосконалення національно-патріотичного виховання на території Донецької та Луганської областей. У засіданні приймали участь  представники провідних молодіжних та дитячих громадських організацій.

Засідання відкривав Заступник Міністра Олександр Ярема, який у своєму виступі наголосив про об’єднання зусиль усіх громадських організацій України в напрямку створення нових можливостей реалізації проектів та ініціатив для дітей та молоді Донеччини і Луганщини.

Під час зустрічі учасники обмінювались досвідом роботи в зазначених регіонах. Зокрема експерт ВГО «Поруч» Мельник Оксана доповіла про результати проекту «Школа волонтерів 2016», який реалізувався  в Краматорську та Сєвєродонецьку.

Начальник відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України Микола Ляхович poruch1проінформував про заходи, які  будуть проводитись в Донецькій і Луганській областях у 2017р.. Також було зазначено про заплановані міжнародні та всеукраїнські національно-патріотичні заходи по всій Україні (понад 60), до участі в яких залучатимуться діти і молодь з вищезгаданих регіонів. Таким чином учасники зустрічі домовились про формат подальшої взаємодії, обмінялись думками і пропозиціями, щодо проведення спільних заходів. Окрему увагу було звернено на необхідність розвитку інформаційно-комунікаційного напрямку співпраці між всіма зацікавленими сторонами.

Організатори Всеукраїнського молодіжного форуму “Схід – Захід: міжрегіональне партнерство”, який відбувався влітку 2016р. в селі Урзуф, розповіли про плани щодо проведення схожого заходу у 2017р., куди планує долучитись партнером ВГО «Поруч».
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт