“Розвивай себе”

23/06/2018

20 червня 2018 року команда волонтерів ВГО «Поруч» відвідала Центр соціально-психологічної реабілітації дітей у місті Узин (Київська область).

У межах проекту «Розвивай себе», основною метою якого є зрівняння можливостей для розвитку дітей з різними потребами та умовами життя, цього разу волонтери провели майстер-клас з малювання для вихованців на патріотичну тематику з нагоди наближення дня Конституції України.

Техніка, що використовувалася, передбачала малювання як пензликами, так і пальцями. Діти вчилися малювати символ України – червону калину – та, крім того, різні малюнки з зображенням прапора України. Креативність та оригінальність ідей вихованців виявилася у створенні унікальних особливих малюнків, які показували їхню любов до рідної держави.

Активним помічником у проведенні майстер-класу був Джон Неілл – наш волонтер з США, завдяки якому діти також могли попрактикувати свою англійську, спілкуючись з носієм мови.

Безумовно, діти отримали подарунки-солодощі, гарні емоції та найголовніше – розвиток!
Велика подяка людям, без яких ця поїздка б не відбулась – автоволонтеру Ірині Зачепило, Олі Воропай, Анастасії Сулима, Джону Неіллу й усім небайдужим, хто передав дітям велику кількість корисних речей!
Дякуємо директору КОЦСПРД «Узин» Олені Савці за теплий прийом та подаруночки.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт