Школа Волонтерів

[vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”5/12″][vc_column_text]

Посібник ШКОЛА ВОЛОНТЕРІВ вже доступний для завантаження


Проект «Школа Волонтерів» реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що є одною з Ініціатив інфраструктурної програми для України, які фінансуються німецьким урядом та виконуються німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Проект «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» є одною з Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду, що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Ініціативи націлені на допомогу регіонам з найбільшою кількістю внутрішньо переміщених осіб, а саме: Харківська, Дніпропетровська та Запорізька області.

 

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрями німецької співпраці з Україною є:  демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України. Також буде продовжено співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

Матеріали для ознайомлення:

Стрес і боротьба з ним

Хто ти є волонтер

Щаблі влади

ЦПВ Школа волонтера

Посібник

Сформовані цінності волонтерів у містах проекту:

14885744_1371304786275030_317173954_nДнепр

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″] [vc_column_text]

“Школу волонтерів” зустріла південна Каховка

1-2 грудня на запрошення молодіжної громадської організації “ДіЛО” тренери-експерти ВГО “Поруч” Віра Усик та Надія Говорун завітали у місто Каховка, що на Херсонщині. Там, у стінах Каховської гімназії вони провели тренінг у рамках соціального проекту «Школа волонтерів», учасниками якого стали представники активної місцевої молоді та педагоги. Символічно, що захід відбувся якраз напередодні святкування в Україні Міжнародного дня волонтера.


[/vc_column_text] [vc_column_text]


Школа Волонтерів у НПУ ім. М.П. Драгоманова

23 листопада тренінги у рамках проекту «Школа Волонтерів» було проведено для студентів Національного педагогічного університета ім.М.П. Драгоманова. Учасники разом з експертками ВГО «Поруч» Мартою Коноваловою та Тетяною Матусевич обговорювали історію волонтерського руху, визначали мету і ціль волонтерського проекту.


[/vc_column_text] [vc_column_text]


Школа Волонтерів завітала до Нікополя

Тренери ВГО «Поруч» Гиренко Христина, Сулима Анастасія та Воропай Ольга відвідали місто Нікополь, де 17.11 та 18.11.2017р. провели Школу Волонтерів. Протягом цих двох днів учасники отримували теоретичні знання та набували практичних навичок, які стануть необхідними у реалізації соціальних проектів.


[/vc_column_text] [vc_column_text]


Школа Волонтерів для студентів Української Академії Лідерства у Миколаєві

27 жовтня тренінги у рамках проекту «Школа Волонтерів» було проведено для студентів Української Академії Лідерства у місті Миколаїв. Близько 40 молодих та ініціативних активісти з різних регіонів обговорили сутність волонтерського руху та його перспективи в Україні, суспільний вибір, взаємодію громади та влади. Окрім цього, студенти УАЛ Миколаїв поділилися власними ідеями проектних ідей, що вони планують реалізовувати у Корабельному районі міста Миколаєва.


[/vc_column_text] [vc_column_text]
“Школа Волонтерів” в м. Бориспіль

20 та 21 жовтня «Школу волонтерів», що ініціюється та проводиться ВГО «Поруч», зустрічала громада м. Бориспіль. Майже 20 учасників Школи, на чолі з фасилітаторами тренінгу Віталієм Паздрієм та Мариною Поліщук, через міні-лекції та практичні кейси, індивідуальну та групову роботу, ознайомились із сутністю волонтерського руху, цінностями та мотивами волонтера, причинами неефективної комунікації та методами їх подолання, змістом проектної діяльності та основними принципами написання проекту соціальної дії.


[/vc_column_text] [vc_column_text]

“Школа Волонтерів” в Южному

Експерти ВГО «Поруч» Віра Усик та Надія Говорун завітали до сонячного міста Южне, де протягом двох днів (30.09 та 01.10.2017р.) провели Школу волонтера на запрошення ініціативної групи проекту “Сонце світить усім” (за підтримки Міжнародної організації міграції (МОМ) та Южненської міської ради).


[/vc_column_text] [vc_column_text]

“Школа Волонтерів” в Краматорську

23-24 вересня в Багатофункціональному соціальному центрі м. Краматорськ стартувала «Школа волонтера». На запрошення БФ «Карітас Краматорськ» менторами перших двох занять стали експерти ВГО «Поруч» Надія Говорун та Віра Усик.


[/vc_column_text] [vc_column_text]

“Школа Волонтерів” в Ужгороді

16-17 вересня на запрошення ГО «Відродження України Закарпаття» наші експерти відвідали з серією тренінгів «Школа Волонтера» прекрасне місто Ужгород. Захід об’єднав усіх активних волонтерів Закарпатчини, які протягом двох насичених днів вивчали теоретичні та набували практичних навиків, котрі стануть необхідними у реалізації соціальних проектів.


[/vc_column_text] [vc_column_text]

“Школа Волонтерів” у Маріуполі

У рамках соціального проекту «Школа Волонтерів», якиий реалізується експертами та волонтерами ВГО «Поруч», місцеві активісти міста Маріуполь протягом трьох насичених днів з 16 по 18 серпня мали змогу познайомитися й об’єднатися задля подальшої співпраці.


[/vc_column_text] [vc_column_text]

“Школа Волонтерів” у Ірпіні

11-12 серпня на запрошення громадської спілки «Ірпінська агенція розвитку» (Irpin Development Agency) в м. Ірпінь відбувся тренінг в рамках соціального проекту «Школа Волонтерів», який ініційований та реалізується ВГО «Поруч». Цього разу тренінг проходив в стінах актової зали міської ради.


[/vc_column_text] [vc_column_text]

“Школа Волонтерів” на Дорогобиччині

9-10 серпня відбулася Школа Волонтерів для молодих активістів Дрогобиччини. Вже вдруге волонтери ВГО «Поруч» провели Школу Волонтера на Дрогобиччині, цього разу – у с. Довге. Серед величних Карпатських гір, біля стрімкої гірської річки, на свіжому повітрі учасники проекту «Школа волонтерів» вивчали сутність, цінності та специфіку руху волонтерства.


[/vc_column_text] [vc_column_text]

“Школа Волонтерів” завітала до Нових Санжар

11 серпня 2017 року «Школа Волонтерів» завітала до Нових Санжар, що на Полтавщині. Партнерами проекту виступили літня школа «Майстерня відповідального українця» та Благодійний фонд «Полтавський Батальйон Небайдужих». У проекті взяли участь активна молодь з усієї України.


[/vc_column_text] [vc_column_text]

“Школа Волонтерів” в Приморську

1-3 липня 2017 року «Школу Волонтерів» радо приймало курортне містечко Приморськ. Партнерами проекту виступили відділ культури райдержадміністрації та Центральна міська бібліотека. Тренери – Оксана Мельник і Надія Говорун.


[/vc_column_text] [vc_column_text]

“Школа Волонтерів” у Покровську

26-27 червня в м. Покровськ Донецької області відбувся тренінг у рамках соціального проекту «Школа Волонтерів», який ініційований та реалізується ВГО «Поруч». Метою проекту є популяризація ідей волонтерства, заохочення громадян до активної участі в суспільному житті громади, виховання агентів змін і створення спільноти активістів, які здатні розвивати ефективний діалог між громадою та представниками влади для реалізації соціальних проектів.


[/vc_column_text] [vc_column_text]


“Школа Волонтерів” завітала до Івано-Франківська

В Україні триває соціальний проект «Школа Волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ». 12-13 травня 2017 року Школа волонтерів відбулась у Івано-Франківську. Партнером проекту виступила Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І.Франка, а саме Відділ літератури іноземними мовами.


[/vc_column_text] [vc_column_text]

“Школа Волонтерів”  в Кам`янці -Подільському

В Україні триває соціальний проект «Школа Волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ». 18-19 квітня 2017 року Школа волонтерів відбулась в Кам`янці -Подільському. Партнерами проекту виступила Міська Рада, Кам`янець-Подільська молодіжна Рада, Центральна міська бібліотека ім. К. Солухи  та Подільський Державний аграрно-технічний університет.


[/vc_column_text] [vc_column_text]

IMG_4275“Школа Волонтерів” завітала до Тернополя

В Україні триває соціальний проект «Школа Волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ». 24-25 лютого Школа волонтерів відбулась у Тернополі, де нас радо приймали на базі Тернопільського національного економічного університету.


[/vc_column_text] [vc_column_text]


DSC_7564-825x400У Києві оголошено про результати соціального проекту «Школа Волонтерів»

26 січня 2017 року в Українському кризовому медіа-центрі були оголошені результати соціального проекту «Школа волонтерів». Цей проект був реалізований протягом жовтня–грудня 2016 р. Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка діє за дорученням Уряду Німеччини.


[/vc_column_text] [vc_column_text]


16105911_1272716416146095_482122954839071064_nУчасники “Школи Волонтерів” створюють власні проекти

12 січня 2017 року учасники “Школи Волонтерів” завітали до Центру Позашкільної Роботи, з метою провести майстеркласи дітям з інвалідністю та дітям ВПО. “Школа Волонтерів” – соціальний проект, який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.


[/vc_column_text] [vc_column_text]


IMG_3098Школа Волонтерів у Сєвєродонецьку

22-24 грудня 2016 року у Сєвєродонецьку відбувся соціальний проект «Школа Волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.


[/vc_column_text] [vc_column_text]


IMG_2894Третій день Школи Волонтерів у Краматорську

17 грудня 2016 року у Краматорську відбувся третій день соціального проекту «Школа Волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.


[/vc_column_text] [vc_column_text]


IMG_2742Другий день Школи Волонтерів у Краматорську

16 грудня 2016 року у Краматорську відбувся другий день соціального проекту «Школа Волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.


[/vc_column_text] [vc_column_text]


IMG_2446Перший день Школи Волонтерів у Краматорську

15 грудня 2016 року у Краматорську відбувся перший день соціального проекту «Школа Волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.


[/vc_column_text] [vc_column_text]


IMG_1723Третій день Школи Волонтерів у Запоріжжі

27 листопада 2016 року у Запоріжжі відбувся третій день соціального проекту «Школа Волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.


[/vc_column_text] [vc_column_text]


IMG_1615Другий день Школи Волонтерів у Запоріжжі

26 листопада 2016 року у Запоріжжі відбувся другий день соціального проекту «Школа Волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.


[/vc_column_text] [vc_column_text]


IMG_1518Перший день Школи Волонтерів у Запоріжжі

25 листопада 2016 року у Запоріжжі відбувся перший день соціального проекту «Школа Волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.


[/vc_column_text] [vc_column_text]

1 2

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

 

 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт