Школа Волонтерів

[vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”5/12″][vc_column_text]

Приєднуйся! Реєстрація – за посиланням


Увага! Проектні заявки випускники Школи Волонтерів можуть подавати за посиланням


Проект «Школа Волонтерів» реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що є одною з Ініціатив інфраструктурної програми для України, які фінансуються німецьким урядом та виконуються німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Проект «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» є одною з Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду, що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Ініціативи націлені на допомогу регіонам з найбільшою кількістю внутрішньо переміщених осіб, а саме: Харківська, Дніпропетровська та Запорізька області.
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрями німецької співпраці з Україною є:  демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України. Також буде продовжено співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.
Сформовані цінності волонтерів у містах проекту:

14885744_1371304786275030_317173954_nДнепр[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″] [vc_column_text]


15101977_1869701743265663_37663548_oТретій день Школи Волонтерів у Дніпрі

19 листопада 2016 року у Дніпрі відбувся третій день соціального проекту «Школа волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.


[/vc_column_text] [vc_column_text]


15152869_1137402566328520_359918735_oДругий день Школи Волонтерів у Дніпрі

18 листопада 2016 року у Дніпрі відбувся другий день соціального проекту «Школа волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.


[/vc_column_text] [vc_column_text]

15139535_1046355665475905_148855468_nПерший день Школи Волонтерів у Дніпрі

17 листопада 2016 року у Дніпрі відбувся перший день соціального проекту «Школа волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.


[/vc_column_text] [vc_column_text]

1_600

У Дніпрі почала роботу «Школа Волонтерів»

15 листопада 2016 року у Дніпрі відбулася прес-конференція з нагоди початку другого етапу соціального проекту «Школа волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.


 [/vc_column_text]

[vc_column_text]

 

maxresdefault

Мотивація учасників до участі у Школі волонтерів

Учасники проекту «Школа волонтерів» у Харкові 20-22 жовтня 2016 року розповіли про свою мотивацію до участі.


[/vc_column_text] [vc_column_text]

3 den

Школа Волонтерів відбудеться ще в чотирьох містах України

В Україні триває соціальний проект «Школа Волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.


[/vc_column_text][vc_column_text]

на шкоулCава Чуйков. Шлях до волонтерства

Учасник проекту «Школа волонтерів» у Харкові 20-22 жовтня 2016 року розповів свій шлях до волонтерства.


[/vc_column_text][vc_column_text]

3 denРепортаж з третього дня “Школи Волонтерів” у Харкові

22 жовтня 2016 року у Харкові відбувся третій день соціального проекту «Школа волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH


[/vc_column_text] [vc_column_text]

111

Репортаж з другого дня “Школи Волонтерів” у Харкові

21 жовтня 2016 року у Харкові відбувся другий день соціального проекту «Школа волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH


[/vc_column_text][vc_column_text]

1 деньРепортаж з першого дня “Школи Волонтерів” у Харкові

20 жовтня 2016 року у Харкові відбувся перший день соціального проекту «Школа волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH


[/vc_column_text][vc_column_text]

maxresdefaultУ Харкові стартує соціальний проект “Школа Волонтера”

20 жовтня 2016 року у Харкові відбудеться прес-конференція з нагоди старту соціального проекту «Школа волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH


[/vc_column_text]

[vc_column_text] 1 2 

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]

 

 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт