Школа Волонтерів


Приєднуйся! Реєстрація – за посиланням


Увага! Проектні заявки випускники Школи Волонтерів можуть подавати за посиланням


Проект «Школа Волонтерів» реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що є одною з Ініціатив інфраструктурної програми для України, які фінансуються німецьким урядом та виконуються німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Проект «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» є одною з Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду, що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Ініціативи націлені на допомогу регіонам з найбільшою кількістю внутрішньо переміщених осіб, а саме: Харківська, Дніпропетровська та Запорізька області.
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрями німецької співпраці з Україною є:  демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України. Також буде продовжено співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.
Сформовані цінності волонтерів у містах проекту:

14885744_1371304786275030_317173954_nДнепр


15101977_1869701743265663_37663548_oТретій день Школи Волонтерів у Дніпрі

19 листопада 2016 року у Дніпрі відбувся третій день соціального проекту «Школа волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.15152869_1137402566328520_359918735_oДругий день Школи Волонтерів у Дніпрі

18 листопада 2016 року у Дніпрі відбувся другий день соціального проекту «Школа волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.


15139535_1046355665475905_148855468_nПерший день Школи Волонтерів у Дніпрі

17 листопада 2016 року у Дніпрі відбувся перший день соціального проекту «Школа волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.


1_600

У Дніпрі почала роботу «Школа Волонтерів»

15 листопада 2016 року у Дніпрі відбулася прес-конференція з нагоди початку другого етапу соціального проекту «Школа волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.


 

 

maxresdefault

Мотивація учасників до участі у Школі волонтерів

Учасники проекту «Школа волонтерів» у Харкові 20-22 жовтня 2016 року розповіли про свою мотивацію до участі.


3 den

Школа Волонтерів відбудеться ще в чотирьох містах України

В Україні триває соціальний проект «Школа Волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.


на шкоулCава Чуйков. Шлях до волонтерства

Учасник проекту «Школа волонтерів» у Харкові 20-22 жовтня 2016 року розповів свій шлях до волонтерства.


3 denРепортаж з третього дня “Школи Волонтерів” у Харкові

22 жовтня 2016 року у Харкові відбувся третій день соціального проекту «Школа волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH


111

Репортаж з другого дня “Школи Волонтерів” у Харкові

21 жовтня 2016 року у Харкові відбувся другий день соціального проекту «Школа волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH


1 деньРепортаж з першого дня “Школи Волонтерів” у Харкові

20 жовтня 2016 року у Харкові відбувся перший день соціального проекту «Школа волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH


maxresdefaultУ Харкові стартує соціальний проект “Школа Волонтера”

20 жовтня 2016 року у Харкові відбудеться прес-конференція з нагоди старту соціального проекту «Школа волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH


 1 2 

 

 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт