Семінар “Соціально-педагогічний супровід волонтерського руху”

17/12/2016
16 грудня 2016 року відбувся регіональний науково-практичного семінару “Соціально-педагогічний супровід волонтерського руху” у місті Запоріжжя. Захід було проведено за підтримки Факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету.
Вступне слово було надано завідувачу кафедри соціальної педагогіки ЗНУ Заверико Н.В. Виступ мав назву “Підготовка магістрів соціальної педагогіки ЗНУ до організації волонтерських груп”. Наступним доповідачем була к.пед.н., доцент, заступник декана з виховної роботи факультету психології Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара – Бондаренко З. П. тема була “Волонтерство, як суспільний феномен: досвід роботи студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара”. Третій виступ мав назву “Взаємодія Запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ, щодо підготовки волонтерів до роботи з профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі та формування здорового способу життя” доповідачем якого була Семененко О.О. – провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Завершальними 2 виступи були:”Розвиток волонтерського руху серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області”  та “Досвід реалізації міжнародних соціальних проектів”. Перший виступ був представлений методистом науково-методичного центру Професійно технічної освіти у Запорізькій області Шкороботько О.О., а завершальний – волонтером ВГО “Поруч” Тітовом Ігорем.
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт