Семінар з написання анотацій у Американському Домі

02/01/2017
Education USA Ukraine, youtube

Education USA Ukraine, youtube

22 грудня у Американському Домі (вул. Пимоненка 6, м. Київ) на запрошення Консультативного центру мережі Education USA у Києві відбувся семінар з написання успішних анотацій.
Лектор заходу Бенджамін Е. Коен (Benjamin E. Cohen), стипендіат програми Фулбрайта в Україні (2016-2017).
Учасники семінару дізналися про правила написання абстрактів та типові помилки які допускають апліканти.
Абстракт – це коротке резюме наукової роботи, проекту або статті які є надзвичайно важливими для публікації в міжнародних рецензованих виданнях або презентації на конференції.
Після лекції Бенджамін Коен відкрив практичну частину семінару в якій учасники працюючи в групах написали власні абстракти на тему : English language club at America House : Does it work?
Захід відбувся за підтримки Офісу Програми імені Фулбрайта в Україні та Консультативного центру мережі Education USA у Києві.
Тренінг був відкритий для дослідників, студентів та всіх охочих. Особливо актуальною ця тема є для студентів та молодих науковців.

Відео семінару:

Мова заходу англійська.
Підготував волонтер ВГО «Поруч» Роман Неколяк.

американський дімАмериканський дім у Києві – це платформа, де уряд США проводить культурні програми та інформаційно-просвітницькі заходи в Україні.
2016-03-17_173641Education USA є мережею Державного Департаменту США, що складається з понад 400 інформаційно-консультативних центрів для іноземних студентів у понад 170 країнах.
Мережа забезпечує промоцію вищої освіти у США серед студентів усього світу, пропонуючи точну, повну та актуальну інформацію про можливості навчання в акредитованих вищих навчальних закладах Сполучених Штатів Америки.
fulbright-programПрограма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США, посідає чільне місце у системі міжнародної освіти. Узасаднена ідеєю взаємодії та взаєморозуміння й уґрунтована на пізнанні та повазі до розмаїтого світу, вона успішно діє з 1946, нині – у 155 країнах світу. За час існування Програми в Україні — з 1992 року — близько 900 українців навчались, стажувались, проводили дослідження в США; у свою чергу, понад 530 американців викладали в українських вишах й займались науковою працею.
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт