Шановні наші ветерани, низький Вам уклін!

09/05/2016

Рік 1945 – останній грім гармат, плач матерів та вдів лунав навкруги, чи то котились сльози від болю, чи то вже плакали від гордості за тих,кого вже ніколи не побачимо ми живими. В ті страшні дні війни не можна було передбачити, що трапиться в будь-яку хвилину: дехто втрачав близьких, зовсім різні та чужі люди ставали близькими, довіряли,рятували та кохали.

По життю воїни крокували на думці зі словами В.Еланна: «Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі» – довели, що любов до вільного щасливого життя переможе будь-які фашистські сили.

Сучасна молодь розуміє, як важливо пам’ятати людей завдячуючи, яким ми відчуваємо промінчики сонця, як цілує мати, чуємо спів птахів, не можемо відвести очі від краєвидів рідної Батьківщини і просто живимо.

Отож, 9 травня активісти ГО «Поруч» провели святкову зустріч з ветеранами свого міста, тим самим показали свою шану та повагу людям, які дали їм відчути подих життя. Відвідали волонтери і ветеранів на дому. Святкові чудові воєнні вбрання, пісні давно минулих часів, традиційні квіти – гвоздики, тюльпани та листи – трикутнички зі словами подяки від щирого серця, які власноруч писали дітлахи нерозбірливими літерами ті дорослі, якім є що сказати – це лише мізерна частинка подяки, яку члени організації хотіли висловити героям кривавої війни.

Ніколи не забудемо!

13149850_1777133962522442_513915606_n IMG_0168 IMG_0170   

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт