Школа волонтера для чернігівської молоді

22/04/2015

Чи можливо навчитись бути волонтером? Стверджувально на це питання відповідає молодь Чернігова!

Дізнатися більше про волонтерство та волонтерський рух, як стати корисним та якісно комунікативним вам допоможе “Школа волонтерів”, яка буде проводитися у четвер та п’ятницю у Чернігові

Молодіжний центр «Жменя» разом із партнерами запрошує небайдужу та активну молодь на школу волонтера, яка в відбудеться 23 та 24 квітня 2015 р. в в приміщенні ГО «Голос батьків» за адресою м. Чернігів вул. П’ятницька 39 оф 105.

Під час занять школи ви дізнаєтесь, що таке волонтерство та волонтерській рух, станете майстром в комунікаціях, опануєте комунікативні навички  щодо роботи з населенням, більше дізнаєтесь про здоров’я людини та фактори, які на нього впливають, про репродуктивне здоров’я та планування сім’ї  і все це супроводжуватиметься практичними вправами.

«Школа волонтера» організовує ММЦ «Жменя» в рамках проекту «Здорова родина – здорова країна» в  рамках Програми «Здоров’я жінок України».

Тренери – Волинець Наталія та Гусак Реґіна

Записатися на тренінг можна за телефонами: 930736, 0681203690, 066 209 55 05

http://monitor.cn.ua/ua/education/31638 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт