Школа волонтера відбулася в Бахмуті

22/08/2016

А чего нам бояться, други?!

Мы ведь вместе, а это – сила!

Подадим же друг другу руки,

А надежда подарит крылья.

Наталия Ковальская

 

IMG_3502І знову перед нами відчинив свої двері гостинний Донбас. Цього разу Школа волонтера завітала до затишного Артемівська-Бахмуту, міста мільйону троянд і справжніх патріотів України. На базі Центральної бібліотеки м. Бахмут, яка завдяки гранту Міжнародної організації з міграції розширила свою матеріальну базу і стала осередком просвіти і дозвілля жителів міста та вимушених переселенців, було організовано денний мовний табір для дітей і підлітків 10 – 14 років.
Організатором виступила старший викладач вимушено переселеного Горлівського інституту іноземних мов кандидат філологічних наук Оксана Андріївна Писарева, а в «групу підтримки» ввійшли її колеги та студенти ГІІМ, співробітники бібліотеки на чолі з Бєлєнко Тетяною Миколаївною, члени Малої академії літератури і журналістики (МАЛіЖ) разом зі своїм керівником й ідейним вдохновителем поетесою Наталією Валеріївною Ковальською і працівники місцевого краєзнавчого музею.
Діти м. Бахмут та ВПО мали можливість не лише безкоштовно підтягнути англійську мову перед початком нового навчального року, але й взяти участь у захопливих розвивальних та рухливих іграх і, звичайно, знайти нових друзів.
У рамках цього проекту учасники табору зустрілися з експертом ВГО «Поруч» Надією Говорун, разом з якою вони обговорили головні завдання, що стоять перед волонтерами, пограли у пізнавально-розважальну квест гру «Волонтерськими шляхами», виконали декілька інтерактивних завдань та подивилися цікаві презентації з англійської мови.
Також на запрошення ВГО «Поруч» приїхали наші давні друзі – «петриківці». Завдяки ентузіазму і відданості своїй справі директора ПТУ № 79 смт. Петриківка Дніпропетровської області Віктора Яковича Білоконя, його викладачів та студентів, учасники табору змогли зануритися у світ прекрасного і долучитися до таїнства петриківського розпису. Всі заходи описували своїм майстерним пером «маліжани» у випусках табірної газети. І знову завдяки ТМ «Аскольд» найактивніші учасники отримали призи та подарунки. А справжнім подарунком всім організаторам стали щасливі посмішки дітей Українського Донбасу!

IMG_3511IMG_354614045884_173696509720966_2641699436318575189_n

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт