Школа Волонтерів для студентів Української Академії Лідерства у Миколаєві

02/11/2017

27 жовтня тренінги у рамках проекту «Школа Волонтерів» було проведено для студентів Української Академії Лідерства у місті Миколаїв.

Близько 40 молодих та ініціативних активісти з різних регіонів обговорили сутність волонтерського руху та його перспективи в Україні, суспільний вибір, взаємодію громади та влади. Окрім цього, студенти УАЛ Миколаїв поділилися власними ідеями проектних ідей, що вони планують реалізовувати у Корабельному районі міста Миколаєва. 

Учасники тренінгу також обговорили проблему мову ненависті онлайн та офлайн, а також долучилися до компанії Ради Європи “No Hate Speech Movement”. 

Тренерами виступили активісти ВГО «Поруч» Віталій Паздрій та Владислав Дементьєв.


«Школа Волонтерів» – соціальний проект ВГО «Поруч», метою якого є створення нової соціальної мережі активних громадян, здатних розвивати конструктивний діалог між громадою та владою у реалізації соціальних проектів та локальних ініціатив.

Українська Академія Лідерства – це програма особистісного та суспільного розвитку, основним елементом якої є 10-місячний формаційний курс для випускників середніх шкіл, що базується на основі цінностей та виховання лідерських якостей і навиків.


 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт