Школа Волонтерів у Дніпрі: об’єднання небайдужих

23/11/2016
15170864_1869701386599032_8308544478996627061_n17-19 листопада 2016 року у Дніпрі відбулася Школа Волонтерів – проект, який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Круті емоції, захопливі враження, нові знайомства і цікавий досвід в розвитку людини як волонтера – все це учасники отримали на триденній школі волонтера. Щира обстановка і відкритість кожного відчувалась вже с першого дня. Тренери створили настільки дружню атмосферу, що наступні два дні були проведені в колі вже близьких людей. Тренінги, ігри, корисні поради, навички на майбутнє, можливість поділитися своїми думками з однодумцями і знайти підтримку для майбутніх ініціатив – це все ці три шалені дні неймовірного позитиву і натхнення!
IMG_1029

Особливо приємно було співпрацювати разом з сеньорами (люди похилого віку). Розділити власні думки і ідеї і втілювати їх в спільну справу разом з волонтерами 40-річного стажу було дуже пізнавально та корисно як досвід соціально-комунікативного характеру. Міжпоколіннєва інтеграція відбулась цьогоріч у Дніпрі, тому що спільну мову знайшли активні громадяни  15 і 70 років. Приємно було бачити блиск в очах та спалах щирих емоцій від учасника будь-якого віку.

Волонтер – це завжди актуально, тому дуже важливо, аби волонтер був обізнаним в своїх діях. Саме заради цього існує «Школа волонтерів», до якої ми намагаємось залучити якомога більше небайдужих громадян. Пам’ятайте, волонтер завжди поруч!

Волонтер ВГО “Поруч” Поліна Беліченко
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт