Школа Волонтерів у Дрогобичі

23/05/2017

20-21 травня експерти ВГО «Поруч» провели Школу Волонтерів для активних громадян міста Дрогобич на запрошення БФ “Карітас”.
Перший день насичених тренінгів містив у собі вправи на знайомлення, згуртування учасників, ігри на тімбілдінг, комплекс активізаційних та ділових вправ, мета яких – ознайомити активістів зі специфікою волонтерського руху. Протягом проведення  громадських слухань, публічних дебатів дрогобичани отримували навички, які допоможуть їм в комунікації з місцевою владою та сприятимуть ефективному обговоренню рішень, прийнятих місцевими органами влади.


Другий день почався з виділення основних соціальних проблем міста, що стало підґрунтям не тільки створення учасниками власних проектів, а й набуття знань з подальшої їх реалізації. Наприкінці, усі були нагороджені сертифікатами.

Волонтерство в Дрогобичі отримало новий поштовх. Створено “мережу” активістів, котрі показали чимало своїх лідерських та креативних талантів та запропонували багато цікавих ідей під час школи. Енергійні, небайдужі активісти налаштовані цілеспрямовано йти до змін!

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт