Школа Волонтерів в Ізюмі

01/06/2017

27 – 28 числа Школа Волонтерів завітала до славного міста Ізюм у Харківській області. Учасники 2 дня проходили активізаційні тренінги та отримували нові знання для подальшої реалізації своїх проектів. Тренерами для громади міста виступили волонтери ВГО “Поруч” Тітов Ігор, Владислав Дементьєв, Христина Гиренко та Анастасія Сулима.

Першого дня учасники, познайомившись один з одним, зразу отримали інформацію про місце та роль волонтерства у суспільстві, а також яким чином громада може впливати на владні відносини. Міні-лекція була підкріплена симуляційною грою “Вибори”, де учасники виявили неабияку чесність та справедливість. Після обідньої перерви учасники мали змогу долучитися до руху “No Hate Speech Movement”. Це рух який спрямований на подолання мови ненависті.


Другий день тренінгу розпочався з вправ-енерджайзерів, які зарядили громаду позитивом та наполегливістю на цілий день. Активісти перевіряли свої знання та набували нових впродовж гри «Катастрофа в пустелі», виявляли свої лідерські якості та виокремлювали моделі поведінки лідерів під час виконання певних завдань. Також команди із учасників показали достойну командну роботу, згуртованість та винахідливість проявили під час квесту «Волонтерськими шляхами». Та найголовнішим досягненням другого дня тренінгу стало те, що місцеві активісти перетворили свої ідеї у реальні проекти, спрямовані на вирішення проблем громади. Реалізацію одного з проектів – “Чисте довкілля” – було розпочато спільними зусиллями прямо під час Школи! Ще декілька цікавих ініціатив чекають свого втілення у життя.

Дякуємо ініціативній групі НОВА МЕТА за запрошення та теплий прийом! Віримо у Ваших активістів та сподіваємося на подальшу співпрацю.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт