Школа волонтерів від ВГО «Поруч» відбулася в місті Каховка

05/06/2016

DSC_033901 та 03 червня в Каховській міській раді, на запрошення міського голови Андрія Дяченка, громадська організація «ПОРУЧ» в рамках Всеукраїнської Школи Волонтерів провела тренінги для місцевих активістів.

Перший день школи, 01 червня було присвячено темі «Лідерські компетенції у волонтерстві». Тренінг складався з лекції на тему “Ретроспективний аналіз волонтерської діяльності” та симуляційної гри на розвиток компетенцій team-building. Фасилітаторами тренінгу виступили кандидатIMG_9077 економічних наук, доцент кафедри політичної економії ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана», виконавчий директор ГО «Поруч» – Марія Тищенко та радник міського голови м.Каховка Яна Брик.

Другий день, 03 червня, учасникам були запропоновані різні вправи на налагодження комунікацій за допомогою вербальних та невербальних засобів. Активісти визначили цінності та якості, що мають бути притаманні волонтерам, порівняли свої відповіді з іншими учасниками тренінгу. Завершився захід симуляційною грою, метою якої є виявлення корупції під час проведення виборів. Тренінг провели Владислав Дементьєв, Христина Гиренко, Владіслав Корінь, Ігор Тітов, Анастасія Сулима. Участь у школі взяли і юні волонтери ГО «Поруч» – Данил Тищенко та Орхан Набієв

Школа відбулася в дружній та затишній атмосфері, каховчани активно долучалися до всіх запропонованих активностей. Всі учасники Школи отримали сертифікати та пам’ятні подарунки від ГО «Поруч».

Дякуємо всім активістами, які пройшли Школу волонтерів, за натхнення! З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!

IMG_9031 DSC_0215 DSC_0298

ФОТОЗВІТ

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт