“ШКОЛА ВОЛОНТЕРІВ”

06/06/2018

Нагадуємо, що продовжується впровадження соціального проекту «Школа волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ».
Ми відкриті та готові провести тренінги у рамках проекту в липні у будь-якому населеному пункті України!
Проект «Школа волонтерів» спрямований на неформальну освіту активістів з тематики благодійної та волонтерської активності, громадської участі, саморганізації, а також соціальної відповідальності та налогодження взаємодії громада-влада. Школа волонтерів дає можливість розширити власне уявлення про волонтерський рух та його роль у позитивних змінах у всіх сферах суспільного життя, налагодити контакти з громадськими активістами свого регіону, стати агентами змін у своїй громаді, зробити власний внесок у розбудову громадянського суспільства в Україні.
Школа волонетрів скаладається з практичних вправ та ігрових активностей, що спрямовані на закріплення знань і побудову розуміння шодо сутності й специфіки волонтерської діяльності та цивільно-правової відповідальності волонтера, вдосконалення навичок вербальної та невербальної комунікації волонтера, вирішення конфліктних ситуацій, проектного управління у волонтерській діяльності, розвитку самоврядування та побудови взаємодії громади і влади, надання домедичної допомоги постраждалим в екстремальних умовах, а також засвоєння прийомів підвищення особистої стресостійкості волонтера.
Результатом проведених заходів має стати підготовка нової генерації молодих лідерів.
Якщо Ви бажаєте, щоб школа волонтера відбулася саме у Вашому місті/селищі/школі таборі – пишіть на info@poruch.ua

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт