Славутські волонтери переобладнали техніку для батальйону “Донбас”

27/07/2015

____2933_615x462
Більше 2-х тижнів шестеро добровольців відновлювавли військову техніку, повідомляє Хмельницький.depo.ua з посиланням на сайт Славута інфо.

Чоловіки поставили систему завантаження-розвантаження двох автомобілів “Саксон” загальновійськового призначення.

Переобладнали медевакуатор та адаптовали його систему завантаження до медичних нош вітчизняного стандарту. Відтак, можливості розміщення поранених зросли до : 5 лежачих на ношах, 2 сидячих або 2 лежачих, 4 сидячих поранених. Цей автомобіль ще й пройшов випробування в умовах умовного бою і схвалений бійцями та лікарями батальйону “Донбас”.

“Розробкою проекту з переобладнання цих авто понад два місяці займалась група з трьох військових інженерів, але їх напрацюваннями ми не скористались”, – пише на сторінці представник Славутського штабу національного спротиву Вячеслав Соколовський.

Роботи виконали завдяки власній матеріальній базі, тобто інструментам та обладнанням, що привезли в ВЧ волонтерами з собою. Загальна вартість застосованого реманенту приблизно 200 000 грн.

Працювали волонтери щонайменше по 10-12 годин на добу. А проживали у власному наметі, побут собі забезпечили також із власних ресурсів.

З гордістю пан Вячеслав резюмує: “Наш проект визнано найдоцільнішим. До того ж, він більш ніж у пять разів дешевший за проект бронетанкового заводу”.

Тепер волонтери приступають до переобладнання ще 12 машин.
khm.depo.ua

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт