Сьогодні відзначають день українських миротворців

15/07/2015

Верховна Рада України, 21 травня 2013 року, одноголосно прийняла Постанову № 292-VII «Про встановлення Дня українських миротворців». Постановою визначено 15 липня Днем українських миротворців з подальшим відзначенням його на державному рівні, з метою вшануванням мужності і звитяги, зразкового виконання службових обов’язків, вірності присязі учасників миротворчих операцій та забезпечення збереження пам’яті славетних героїв-миротворців, які загинули під час виконання обов’язків у складі миротворчого контингенту та миротворчого персоналу.

Українські миротворці ООН. Фото: narodka.com.ua

Українські миротворці ООН. Фото: narodka.com.ua

Починаючи з 1992 року, близько 40 тисяч військовослужбовців Збройних сил України взяли участь у міжнародних миротворчих операціях.

За цей час загинуло 50 військовослужбовців, які, безперечно, заслуговують на вшанування на державному рівні та назавжди залишаться в пам’яті українського народу, пише Вікіпедія.

Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак від імені командування Збройних сил України та від себе особисто привітав миротворців із професійним святом, інформує прес-служба Міноборони.

«Коли покликав час, ви стали на захист миру та спокою в Афганістані, Іраку, Югославії, Ліберії, Лівані й Анголі та багатьох інших країнах, що потребували допомоги. Вашу сміливість та готовність прийти на поміч з вдячністю пам’ятають жителі різних континентів.

Сьогодні, коли біда прийшла на рідну землю, усі наші військовослужбовці стали на захист миру на сході України», – йдеться у вітанні.

Полторак зазначив, що щиро вдячний миротворцям за відданість та самопожертву. Він побажав миру та злагоди їм та їхнім родинам.

zik.ua

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт