соціальний проект “Online Workplace English for Displaced Persons”,

19/10/2015

 

2015-08-27_152552Регіональний офіс з питань викладання англійської мови Посольства США в Україні запровадив соціальний проект “Online Workplace English for Displaced Persons”, метою якого є надання вимушеним переселенцям можливості вивчати англійську мову в дистанційному та очному режимі для успішного працевлаштування та інтеграції в нове соціальне та професіональне середовище.

Одним з виконавців проекту є Центральна міська библиотека ім. М.Л. Кропивницького м. Миколаєва та Миколаївський міський доброчинний фонд МЕТА “Від спільного бачення – до спільних дій”, який оголошує набір учасників для навчання, що розпочнеться з 1 листопада 2015 року.

Посольство США в Україні здійснює всебічну фінансову, методичну та інформаційну підтримку проекту. Серед викладачів курсу, відібраних за результатами відкритого конкурсу, проведеного Регіональним офісом з питань викладання англійської мови, Тетяна Шиян та Лідія Айзікова.

Учасникам, що проживають у м. Миколаєві та Миколаївські області, необхідно не пізніше 31 жовтня 2015 року заповнити анкету, а також пройти тест на визначення рівня володіння англійською мовою за вказаним посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1WWOeDhEoJtB7_GJZQefn-2HtNYgYFpbcfrGbmtObt40/viewform

 

Відео:

https://www.youtube.com/watch?list=PLjXv9qZBmHoju4N-p7Vavrtw_UYxYvcgb&v=ODUTqk89J3o

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт