Соціально-освітній проект “Соціальна мобілізація громади для сталого місцевого розвитку”

07/04/2015

Проект полягає у проведенні на періодичній основі серії лекцій, практичних тренінгів та майстер-класів від вітчизняних та іноземних лекторів, експертів, тренерів з питань соціальної мобілізації громади для сталого місцевого розвитку. Дводенна програма відповідних заходів передбачає здійснення ознайомчої поїздки учасників до локальної компанії, де успішно впроваджуються принципи сталого місцевого розвитку.

Цільова аудиторія соціально-освітнього проекту включає в себе представників місцевої влади та громади міст, бізнес-організацій, академічного та експертного середовища (запрошені вітчизняні та зарубіжні викладачі й експерти), інших зацікавлених осіб чи інституцій, які розробляють (мають намір розробляти) та реалізовують (сприяють реалізації) заходи щодо соціальної мобілізації громади для сталого місцевого розвитку.

Мета заходу – консолідація зусиль ключових стейкхолдерів та експертів, які ефективно реалізовують на локальному рівні (міста, містечка, сільського населеного пункту) громадську активність у сфері енергоефективності, енергозбереження та боротьби зі зміною клімату; взаємний обмін інформацією та успішним досвідом, налагодження нових зв’язків і колаборацій між учасниками заходу з метою соціальної мобілізації громади на місцях для сталого місцевого розвитку.

Завдання проекту:

– налагодження відкритого взаємного діалогу між представниками громади та влади, бізнес-організацій на рівні міста для ефективної реалізації принципів сталого місцевого розвитку;

– заохочення соціальної активності людей через просування ідей необхідності визначення та реалізації колективної екологічної візії майбутнього розвитку міста і на цій основі сприяння впровадженню місцевих ініціатив, базованих на принципах сталого розвитку;

– започаткування інституту експертно-консультативного підтримання громади і влади на місцях щодо різноманітних ініціатив у сфері сталого місцевого розвитку;

– пропагування сучасних ідей створення на місцях цілісних центрів з управління знаннями, поширення передового досвіду ефективної реалізації проектів у галузі енергоефективності, енергозбереження та боротьби зі зміною клімату для сталого місцевого розвитку.

Потреби проекту:

– фінансові ресурси – 50 тис грн (проведення програми дводенного заходу);

– інтелектуальні ресурси – авторитетні дослідники, досвідчені експерти, тренери, які займаються питаннями соціальної мобілізації громади для сталого місцевого розвитку; успішні практики, які реалізовують на місцевому рівні проекти зі сталого розвитку.

Організатори заходу: Марія Тищенко (к.е.н., доцент, КНЕУ), Арсеній Келічавий (к.е.н., старший викладач, КНЕУ), Володимир Сацик (к.е.н., доцент, КНЕУ)

Партнер проекту: науково-популярний сайт “Освітні тренди” / www.edu-trends.info

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт