“Співпраця влади та громади – нові можливості децентралізації”, Немішаєво

03/08/2018

2 серпня 2018 року в селищі Немішаєве відбувся круглий стіл «Співпраця влади та громади – нові можливості децентралізації» для жителі населених пунктів Немішаєве, Микуличі, Клавдієво-Тарасове, Бабинці, Козинці Київської області в межах проекту «Енергія поколінь – співпраця молоді та людей старшого віку задля децентралізації» в межах Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ, Ешборн, Німеччина. Під час заходу підвели проміжні підсумки проекту та обговорили перспективи майбутньої співпраці. Зокрема, менеджер проекту Віра Усик поділилася з учасниками інфографікою щодо результатів проекту, а представники місцевої влади, Ради старійшин, Молодіжного парламенту, шкіл та організацій, громадські активісти під час конструктивного діалогу за модерації селищного голови Немішаєве Замідри Сергія мали змогу обговорити проблеми і перспективи розвитку громади.

Нагадуємо, що триває конкурс мікропроектів для жителі населених пунктів Немішаєве, Микуличі, Клавдієво-Тарасове, Бабинці, Козинці Київської області, а вже наприкінці жовтня нас чекає заключний захід проекту – Форум міжпоколіннєвої інтеграції «Енергія поколінь».

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт