Старт трьох нових ліг Всеукраїнського дистанційного бізнес-турніру «Стратегія фірми-2017»:

12/03/2017
7 березня 2017 р. стартували три нові ліги Всеукраїнського дистанційного бізнес-турніру «Стратегія фірми-2017»: Студентська, Ліга наставників і Ліга вільних підприємців. До 1912 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, онлайн-змагання яких розпочалося 20 лютого, долучилися 400 студентів, 67 педагогів та 25 ентузіастів з усіх регіонів України.

«Стратегія фірми» –  унікальний бізнес-турнір, який проходить за підтримки МОН України й дозволяє кожному відчути себе у кріслі керівника виробничого підприємства та навчитися вести бізнес на практиці. Цей захід був уперше організований Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана й Компанією інтелектуальних технологій (КІНТ) у 2014 р., і з тих пір відкриває світ підприємництва багатьом талантам.

IV Всеукраїнський дистанційний бізнес-турнір “Стратегія фірми-2017″ є інтерактивним онлайн-змаганням з управління віртуальними компаніями в середовищі комп’ютерної програми – бізнес-симуляції ViAL+, яка в свою чергу являє собою практичну апробацію першого вітчизняного симулятора виробничого підприємства (демо-версія, період I, ІІ).

Організатор турніру – Віталій Паздрій, експерт ВГО «Поруч», співавтор бізнес-симуляції ViAL+; автор понад 40 публікацій з теми бізнес-симуляцій та ігор, про-активного управління компанією, розвитку туристичної сфери; викладач кафедри стратегії підприємств КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Турнір допомагає всім бажаючим особам у підвищенні професійної кваліфікації та розвитку прикладних економічних компетентностей. Комп’ютерна бізнес-симуляція ViAL+, в якій проходить «Стратегія фірми», реалістично моделює українське ринкове середовище. Участь у турнірі – не лише можливість проявити свої ділові обдарування та здобути цінні призи від організаторів і спонсорів. Це шанс отримати цінні знання, уміння й навики для ведення власної справи в реальному житті.

Відбірковий етап «Стратегії фірми-2017» для студентів, наставників та інших дорослих учасників триватиме до 25 березня 2017 р., півфінал – з 3 по 18 квітня, фінальна частина – з 10 по 21 квітня 2017 р. 21 квітня, о 15:00, переможці та фіналісти турніру будуть урочисто нагороджені в Міністерстві освіти і науки України.

Майбутня українська бізнес-еліта твориться вже сьогодні. Бізнес-турнір «Стратегія фірми» відкриває додаткові можливості для того, щоб її ряди поповнилися новими ефективними економістами й управлінцями, які працюватимуть на благо України.

ІV Всеукраїнський бізнес-турнір “Стратегія фірми-2017″ проходить за підтримки Міністерства освіти й науки, Інституту модернізації змісту освіти, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця,  компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна», міжнародної консалтингової компанії KPMG, ВГО «Поруч», «Компанії інтелектуальних технологій».
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт