Стартує осінній цикл проекту «Школа Волонтерів»

24/08/2017

Соціальний проект «Школа Волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Поруч», починає осінній цикл. З радістю запрошуємо Вас взяти участь, стати агентом змін у своїй громаді та приєднатися до мережі активістів з усієї країни!

Найближчим часом Школа Волонтерів відбудеться в таких містах: 


16-17 вересня Ужгород

23-24 вересня Краматорськ

30 вересня-1 жовтня Южне

14-15 жовтня Бердичів

20-21 жовтня Бориспіль

17-18 листопада Нікополь

1-2 грудня Каховка


До участі у проекті запрошуються активні громадяни, студенти, представники громадських організацій. Під час дводеного тренінгу учасники отримають не лише чітке уявлення з історії волонтерського руху, правового статусу волонтерів, діяльності громадських організацій, а й основні навички, необхідні для обговорення рішень, прийнятих місцевою владою.

РЕЄСТРАЦІЯ на Школу Волонтерів здійснюється за посиланнями вище за кожним містом. Детальну інформацію про участь та місце проведення учасники отримають на вказану в анкеті електронну адресу не пізніше ніж за 5 днів до початку Школи.

У разі необхідності, учасники самостійно несуть витрати на проїзд та проживання у місті проведення Школи.

З організаційними питаннями можна звертатися до координатора проекту – Віри Усик, vivayoung70@gmail.com, тел. 095-898-62-96


«Школа волонтерів» – це проект, спрямований на популяризацію ідей волонтерства, підвищення рівня обізнаності про історичний досвід волонтерської діяльності у світі, заохочення громадян, у тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО) до активної участі в суспільному житті своєї громади, об’єднання ВПО і громади задля досягнення взаємних цілей та створення позитивного іміджу України.

Проект покликаний вирішити проблему недостатньої теоретичної та практичної підготовки волонтерів, а також відсутності фахівців, які організовують та координують роботу волонтерів.

Фінальна мета проекту – створити нову Всеукраїнську соціальну мережу активістів, здатних розвивати ефективний діалог між громадою та представниками влади під час реалізації соціальних проектів.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт