Стажування волонтера ГО «Поруч» в США

18/08/2015

Враження від переможниці програми “Study of the U.S Institutes” державного департаменту США – Бежевець Анастасії

На початку травня мені стало відомо, що мене відібрали до участі у програмі “Study of the U.S Institutes” за направленням соціальне підприємництво. Програма розпочалася 29 червня в «Університеті Індіани», місто Блумінгтон штат Індіана.

Під час курсу 20 представників 15 європейських країн займалися в Kelley School of Business, відвідували соціальні підприємства Блумінгтону, Індіанаполісу (Індіана), Нового Орлеану ( Луїзіана) та міста Вашингтон (Округ Колумбія).

Під час занять в Kelley ми прослухали курс лекцій на теми «Основи соціального підприємництва», «Проектне планування», «Вплив крос-культурного виміру на бізнес», «Бізнес операції соціального підприємства», «Інноваційне мислення», «Сталий розвиток», «Double &Triple Bottom Line як рушійна сила соціальних змін» та багато інших.

Значну частину часу програми було виділено на розробку групових та індивідуальних проектів.
Мій власний проект – “17CHOICE” Co-working Center of Basic Knowledge and Professional Orientation( коворкинг центр базових знать та професійної підготовки). Проект розрахований на учнів 8 – 11 класів та має на меті допомогу школярам у підготовці до ЗНО та вибору професії.

По закінченню 4-тижневої резиденції в Університеті Індіана, нам урочисто вручили дипломи Kelley School of Business.

Невід’ємною  частиною програми стали візити соціальних підприємств у Сполучених Штатах. В Індіані ми відвідали “Stone Belt” – центр реабілітації людей з психічними хворобами , “Rhino’s Youth Center” – молодіжний творчий центр, “Timmy Global Health” – неприбуткова організація, що надає доступ до медичної допомоги в країнах Африки, “Habitat for Humanity” – організація, яка надає можливість малозабезпеченим людям будувати власний будинок.

У Новому Орлеані – Propeller – бізнес інкубатор для соціальних підприємців. У Вашингтоні – First Book – організація, яка має на меті забезпечити дітей з малозабезпечених сімей новими книжками зі знижками від 60% тощо.

Для згуртованості команди GSEI 2015  організатори влаштували Teambuilding в Bradford Woods. Це був незабутній досвід. Провівши цілий день разом на свіжому повітрі та з неперевершеними людьми справді прийшло розуміння того, що ми – команда.

Під час перебування у Вашингтоні ми повинні були представити наш власний проект у державному департаменті США. І вже по завершенню програми отримали сертифікати державного департаменту США за проходження програми Study of the U.S. Institutes ‘Global Social Entrepreneurship Institute’

Бежевець Анастасія

1 (1) 1 (2) 1 (3) 1 (4) 1 (10) 1 (11) 1 (12) pandqdraft001 sample-gates-header Untitled Зйомка на весь екран 17.08.2015 185609 статсья

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт