Столичні волонтери побудували за 1 млн грн мобільну лазню для бійців АТО

26/05/2015

volontery2

Київські волонтери готують до запуску мобільний душовий комплекс для бійців Антитероистичної операції на Донбасі. Ще місяць триватимуть технічні роботи, а потім мобільна лазня рушить до 79-ї аеромобільної бригади.

В такій пересувної лазні можна і душ прийняти, і речі випрати. Протягом чотирьох місяців цей “пункт чистоти” збирає Михайло Светлицький. За професією він інженер-будівельник, та з початком війни на Сході став волонтерити – відвозив гуманітарну допомогу бійцям.

За його словами, Міноборони взагалі не забезпечує солдат та офіцерський склад побутовими умовами. Тому Светлицький вирішив спільно з іншими волонтерами переобладнати звичайну вантажівку на лазню.

Наразі мобільний комплекс майже готовий. Тринядцятиметрова споруда повністю укомплектована рукомийниками, окремо душовий відділ. Тут є три пральні машинки та три сушки. Окрім того майстри встановлять на даху камери нічного бачення.

Воду для мобільної лазні можна набрати звідусіль – за допомогою насосу та пожежних рукавів. Баки розраховані на 4 тонни. Прийняти душ на передовій зможуть одночасно кілька десятків військових.

Такої лазні, запевняють волонтери, на передовій ще не було. Та і вартість її не мала – більше мільйона гривень. До проекту благодійників долучилися небайдужі українці, приватні підприємці та музиканти.

Зокрема, артисти гурту “Тарута” організували в Миколаєві декілька концертів, гроші з яких пішли на цей мобільний душовий комплекс.

Вже за місяць майстри обіцяють завершити роботи і подарувати мобільний комлекс бійцям 79-ї аеромобільної бригади. І вже з новими силами взятися за реалізацію нового проекту – зібрати пересувний медичний центр.

https://youtube.com/watch?v=6YBDxY04pP8frameborder%3D0allowfullscreen

Діана Караульна, Іван Наконєчний, “5 канал”.

www.5.ua

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт