Студенти-волонтери провели благодійну акцію “Діти ближче до ІТ”

22/04/2016

it2-890x395Cтуденти-волонтери 20 квітня завітали до Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та Угорницької школи-інтернату для дітей-сиріт під час благодійної акції “Діти ближче до ІТ”.

Акцію організували  студенти Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького, разом зі співорганізатором конференції „IT Rally” та спеціалістом у сфері освітніх технологій Іваном Дячишином в рамках конференції „IT Rally Starters”, яка присвячена розвитку та популяризації інформаційних технологій, повідомляє прес-служба університету.

Студенти мали змогу поспілкуватись з вихованцями інтернату, як на ІТ-теми і професії в галузі, так і на особисті, поласувати смаколиками, організувати спільну фотосесію, отримати позитивні емоції та побачити щирі посмішки дітей.

„Ніщо так не приносить задоволення, як поєднання роботи з приємними речами, а особливо, коли ці речі стосуються дітей”, – розповідають студенти вишу.

Наразі студенти університету, спільно з організаторами IT Rally, мають на меті й надалі організовувати дану акцію, знайомити дітей-сиріт з ІТ-професією та частувати їх смачними вироби, серед яких і зроблені власноруч.

Наступна благодійна акція „Діти ближче до ІТ” буде проводитися після міжнародної конференції „IT Rally Unicorn”, яка відбудеться 14 травня 2016 року.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт