Студенти-волонтери провели благодійну акцію “Діти ближче до ІТ”

22/04/2016

it2-890x395Cтуденти-волонтери 20 квітня завітали до Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та Угорницької школи-інтернату для дітей-сиріт під час благодійної акції “Діти ближче до ІТ”.

Акцію організували  студенти Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького, разом зі співорганізатором конференції „IT Rally” та спеціалістом у сфері освітніх технологій Іваном Дячишином в рамках конференції „IT Rally Starters”, яка присвячена розвитку та популяризації інформаційних технологій, повідомляє прес-служба університету.

Студенти мали змогу поспілкуватись з вихованцями інтернату, як на ІТ-теми і професії в галузі, так і на особисті, поласувати смаколиками, організувати спільну фотосесію, отримати позитивні емоції та побачити щирі посмішки дітей.

„Ніщо так не приносить задоволення, як поєднання роботи з приємними речами, а особливо, коли ці речі стосуються дітей”, – розповідають студенти вишу.

Наразі студенти університету, спільно з організаторами IT Rally, мають на меті й надалі організовувати дану акцію, знайомити дітей-сиріт з ІТ-професією та частувати їх смачними вироби, серед яких і зроблені власноруч.

Наступна благодійна акція „Діти ближче до ІТ” буде проводитися після міжнародної конференції „IT Rally Unicorn”, яка відбудеться 14 травня 2016 року.