Студенти-волонтери

11/06/2015

1111111111Світове співтовариство визнає волонтерський рух способом збереження та зміцнення загальнолюдських цінностей, реалізації прав і обов’язків громадян, особистісного зростання шляхом усвідомлення людського потенціалу. У Всесвітній Декларації Волонтерства відзначається, що волонтерська діяльність становить фундамент громадянського суспільства, привносячи в життя людей потребу в мирі, свободі, безпеці та справедливості. Важливого значення, особливо в кризові періоди суспільного

буття, набуває волонтерська діяльність студентів – волонтерів ГО «Поруч».

До дня ООН Федерацією всесвітнього миру була проведена конференція «Історичні витоки української миротворності». На цій конференції її учасники, вчені, наукові діячі, громадські діячі, представники ГО «Поруч», які мають звання Послів миру за їх громадську миротворчу діяльність, прийняли спільно резолюцію про створення Школи миру для молоді для виховання Юних послів миру. ГО «Поруч» підтримала проект Школи миру, який був створений з метою формування культури миру серед молоді.

До цього освітнього проекту приєдналося 24 школи м.Києва. Близько 60 дітей розпочали навчання в Школі миру. Викладачами школи стала доцент, виконавчий директор ГО «Поруч» – Тищенко Марія та студенти-волонтери, які пройшли курс занять та отримали право проводити тренінги для школярів.

Діти під час занять проходять тренінгові програми, розробляють та втілюють в життя власні проекти, проводяться зустрічі з Послами миру, людьми які досягли успіху в житті і можуть поділитися власним досвідом.

Напрями діяльності Школи миру:

  1. Особистісний ріст і навчання юних лідерів.
  2. Виховання культури миру.
  3. Волонтерська та благодійна діяльність

Мир майбутнього залежить саме від сьогоднішнього підростаючого покоління. Тому в них найважливіше вкладатись сьогодні.

Важливо сформувати у дітей єдиний погляд про Культуру миру, щоб на основі цього можна було об’єднати всіх та побудувати єдиний мир.

В кінці проходження школи миру учасники отримають звання Юного посла миру.

Юний Посол Миру – це звання, яким Федерація всесвітнього миру нагороджує школярів за визнання їхніх миротворчих заслуг і доручає їм місію жити заради країни й людства та заради суспільного блага.

Юні посли миру – це молодь, яка в майбутньому стане лідерами суспільства в громадському житті, в бізнесі, в державній сфері, відповідальними громадянами країни та світу, матимуть глобальне світове бачення.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт