Тернопільські волонтери допомагають довкіллю та воїнам АТО

29/02/2016

відра-300x225У Тернополі волонтери придумали як одночасно допомогти навколишньому середовищу та воїнам АТО. Один з найелементарніших способів – збір пластмасових кришечок та ящиків для переробки. Долучитися до акції може кожен охочий мешканець Тернопільщини.

Пластмасові кришечки, ящики та відерка збирають тернопільські волонтери «Бункеру С». Усе зібране віддадуть на переробку, а за виручені кошти придбають посуд для вареників, які ліплять воїнам на передовій.

«Нам у Тернополі теж потрібно дбати про майбутнє. Пластмасові кришечки і ящики з-під продуктів та склотари не слід викидати і забруднювати ними навколишнє середовище. Збираючи кришечки ми одночасно робимо дві хороші справи. Перша – не забруднюємо навколишнє середовище, друга – передаємо продукти воїнам. Для прикладу, якщо у кожному навчальному закладі кожен учень принесе хоча б по 5 кришечок з пластикових пляшечок, то вдасться зібрати велику кількість пластмаси, яку можна переробити», – поділився волонтер Андрій Крижановський.

Наразі, вдалося зібрати два ящики пластмасових кришечок. До цього волонтери уже здали на переробку усю зібрану пластмасу та придбали за виручені кошти відерка на вареники для воїнів.

Тернопільські волонтери «Бункеру С» регулярно ліплять вареники для воїнів на передовій. Щоб доставити їх на Схід потрібен спеціальний посуд – відерка та лотки з харчової пластмаси.

Приносити пластмасу, ящики і кришечки можна за адресою: м. Тернопіль, вул. Старий ринок 1а, або звертайтеся за номером телефону: 097 225 0688.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт