Тернопільські волонтери вже почали розмальовувати писанки

24/02/2016
 2_145629262144

Традиційні українські писанки вже почали розмальовувати волонтери. Незабаром вони продаватиуть їх, щоб зібрати кошти на потреби воїнів АТО. Таким способом минулого року вдалося зібрати чималу суму.

В художньому музеї виставляють писанкиМинулоріч тернопільські волонтери продали кілька тисяч писанок. За виручені кошти купували необхідну військову амуніцію та святкові продукти для учасників АТО.

Організовує роботу з писанками волонтерка «Самооборони майдану Тернопільщини» Ліля Мусіхіна. Вона розповідає, що цього року за допомогою продажу писанок планують зібрати необхідні кошти для вирішення побутових проблем воїнів АТО.

«Минулого року писанки «пішли» досить непогано. Цього року ми теж розраховуємо зібрати чималу суму коштів. У період міжсезоння, потреб у зоні АТО більшає. Необхідний змінний одяг, а також багато інших речей. Ми вирішили розпочати завчасно. Оскільки писанки не псуються, бо ми використовуємо віск,який створює захисну оболонку для яйця. Залучаємо до цієї роботи також молодь, студентів. Писанкарство зараз відроджується. Тож запрошуємо всіх охочих до роботи з писанками», – розповідає зз пані Ліля.

Після завершення війни вона планує зайнятися вивченням народних звичаїв і традиції. Оскільки за професією жінка етнограф.

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт