Тетяна Матусевич на XI Всесвітньому конгресі Міжнародного товариства з універсального діалогу (ISUD)

22/07/2016

IMG_20160711_102827

IMG_20160711_140910IMG_20160711_150142


Експерт ВГО «Поруч», кандидат філософських наук, викладач кафедри соціальної політики НПУ ім. Драгоманова, Тетяна Матусевич прийняла участь у діяльності  XI Всесвітнього конгресу Міжнародного товариства з універсального діалогу (ISUD), що проходив в Інституті філософії та соціології Польської академії наук (Варшава) з 11 липня по 16 липня 2016 року.

Метою цьогорічного Всесвітнього конгресу, що об’єднав представників більше ніж 30 країн світу,  є вивчення ролі ідеалів і цінностей у широкому спектрі теоретичних і практичних аспектів, дослідження їх ролі в суспільному і політичному житті, у формуванні особистісної та культурної самобутності, в науці і мистецтві, а також у моральних міркуваннях і практиці.

Діяльність Міжнародного товариства з універсального діалогу (ISUD) спрямована на  сприяння філософському дискурсу задля стимулювання появи більш гідного і гуманного світового порядку шляхом заохочення діалогу, актуалізацію найвищих людських цінностей у всіх вимірах життя. Презентація Тетяни Матусевич  «Транзитивні суспільства: (ре) еволюція цінностей» була присвячена аналізу складного, амбівалентного та часто-густо суперечливого буття політичних цінностей у транзитивному суспільстві яким є Україна та розробці рекомендацій щодо викликів та обмежень освітніх імплікацій нестабільних аксіологічних утворень перехідних суспільств.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт