Tourist looking for help in Kyiv

21/12/2015

В рамках конкурсу відеоробіт «Бути європейцем» волонтери ГО «Поруч» провели соціальний експеримент на вулицях Києва. Наш активіст – Тищенко Марія – просила допомоги у випадкових перехожих англійською мовою.

Метою експерименту було визначити рівень знань іноземної мови серед пересічних українців. Це не тільки мало дати нам уявлення про якість освіти серед населення, а й показати його готовність допомогти всупереч мовному бар’єру.

Активістами ГО «Поруч» було висунуто тезу, що сьогодні необхідно розвивати шляхи вивчення іноземних мов як сучасної технології освіти, яка буде спроможною підготувати фахівців з інноваційним типом мислення.

В цілому результати дослідження виявилися позитивними. Лише 20% респондентів не побажали зупинитися, або взагалі не змогли надати відповідь на питання. Близько 50% опитуваних пояснювали дорогу до об’єкту, навіть не володіючи англійською, або ж володіючи в обсязі, недостатньому для повноцінної розмови з іноземцем. Зрештою, 30% людей виявилися спроможними розмовною англійською вказати шлях. Результати свідчать про середній рівень освіченості населення. Варто врахувати той факт, що перехожі не підозрювали про те, що вони перебувають в рамку експерименту, а тому їхні відповіді – найбільш адекватні.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт