Тренінг за програмою “Активні громадяни” в Сарнах

07/12/2016
15409424_373288496353475_1359002284_o27-28 листопада 2016 року відбувся тренінг з написання проектів та активізації громадян на забезпечення перспективи розвитку міста Сарни за фасилітації експертів «Поруч».

На заході місцеві жителі, зокрема представники громадськості, шкіл, приміряли на себе ролі справжніх активістів. Злагоджена командна робота молодих та активних мешканців Сарн надала можливість розкрити потенціал учасників, обговорити проблемні питання міста та окреслити позитивні його переваги, також побачити шляхи вирішення проблем через реалізацію проектів.

Програма “Активні Громадяни” Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку, націлена на позитивні зміни у суспільстві та активізацію населення, завдяки якій учасники тренінгу отримують міні-гранти на реалізацію своїх проектів.

Мета тренінгу – залучити до співпраці активних, свідомих та небайдужих жителів міста, що готові ініціювати, реалізовувати та підтримувати проекти для покращення загального благополуччя та сталого розвитку нашої місцевості.

Як повідомила національний фасилітатор British Council Ukraine, експерт ВГО “Поруч”, організатор тренінгу, Віра Усик : «У рамках цієї програми, ми розповідаємо учасникам про інструменти для змін, а фінансова підтримка з боку Британської Ради кращих проектів стає приємним сюрпризом для активістів. Учасники минулих тренінгів вже реалізовують самостійно проекти для своєї громади у містах України. Але головне, що ми намагаємося донести до кожного – зміни на краще – залежать від них самих!».

Кожен учасник тренінгу отримав сертифікат міжнародного зразка та можливість продовжити навчання на всеукраїнських семінарах і тренінгах Британської Ради. Під час тренінгу учасники навчилися писати власні проекти локальної соціальної дії, після чого відправлять їх на конкурс міні-грантів до Британської Ради. У рамках програми “Активні громадяни” Британська Рада надає міні-гранти на реалізацію соціальних проектів обсягом до 500 фунтів (15 000 грн).

За матеріалами Сарненської міської ради

[/su_carousel]
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт