Тренінговий курс з проектного менеджменту в рамках програми Еразмус+ у Грузії

24/09/2017

11-19 вересня 2017 року в Місакціелі, Грузія, було проведено тренінговий курс “Step by Step to Opportunity”.

Проект був реалізований громадською організацією OpportUNITY (Великобританія) у співпраці з Молодіжною Асоціацією DRONI (Грузія) в рамках програми Європейського Союзу Erasmus + Youth.

Навчальний курс зібрав 28 молодіжних працівників та активістів громадських організацій з 7 країн: Великобританії, Грузії, Греції, Польщі, Фінляндії, Болгарії та України. Участь у цьому проекті також взяв активіст ВГО “Поруч” Владислав Дементьєв.

Загальна мета навчального курсу полягала у тому, щоб дати молодіжним працівникам компетенції та інструменти, необхідні для реалізації своїх ініціатив та організацію власного якісного молодіжного обміну в рамках Erasmus+.

Під час інтенсивної 7-денної роботи учасники вивчили концепцію неформальної освіти, розглянули сходинки молодіжної участі та знайшли своє місце на ній, дослідили програму Erasmus + Youth та, зокрема, особливості реалізації проектів в рамках Key Action 1. Останні три дні, працюючи в малих міжнародних групах, учасники заповнили аплікаційні форми для подання на майбутні дедлайни програми Erasmus +. Як результат тренувального курсу було розроблено Інструментарій з управління проектами.


 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт