Триває серія тренінгів для вчителів за сприяння ГО «Поруч»

01/02/2016

811-2016-1-638Продовжується цикл тренінгів про інтерактивні технології навчання економіці (бізнес-симуляції) в межах підготовки до III Всеукраїнського бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2016». Стараннями активістів громадської організації «Поруч», особливо координатора соціальних проектів Яни Брик та завдяки суттєвій підтримці міського голови м. Каховка, пана Андрія Дяченка, тренінг відбудеться у м.Каховка Херсонської області

Програма тренінгу «Інтерактивні освітні технології в навчальному процесі та їх роль у становленні фахівця (на прикладі бізнес-симуляцій)» включає в себе три частини: презентацію бізнес-симуляцій як інноваційних технологій навчання економічним дисциплінам у ЗНЗ, представлення турніру «Стратегія фірми-2016» та практичну апробацію симулятора ViAL+, що є середовищем проведення школярського дистанційного змагання.

Семінар-тренінг абсолютно безкоштовний, відвідати його можуть не лише педагоги, а й усі бажаючі. Тренінг відбудеться 04.02.16, о 14:00, у приміщенні Каховської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (вул. Карла Маркса, 128).

Тренінги також відбудуться: 01.02 у Харкові, 05.02 у Дніпропетровську, 06.02 у Кременчузі.

Детальна інформація – http://kint.com.ua/ua/newsstartegyfirm/blog

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт