Цікаве життя дітей з Донбасу за межами війни

15/02/2017
DSC_079810 лютого волонтери ВГО «Поруч» організували  другу частину екскурсії історичними пам’ятками Києва для дітей з смт. Велика Новосілка Донецької області, які приймали участь у Всеукраїнському фестивалі «Розстріляна молодість» (м. Житомир). Разом з волонтерами Софією Хом’як та Ігорем Тітовим діти прогулялись біля собору святої Софії та Михайлівського Золотоверхого монастиря. Маленькі туристи споглядали на пейзажі зимового Києва та зробили фотографії на пейзажній алеї , поблизу Національного музею історії України. Екскурсія проходила також поблизу Андріївської церкви та пам’ятника героям відомого фільму «За двома зайцями» — Свириду Петровичу і Проні Прокопівні. Дітям пощастило відвідати будинок № 13 на Андріївському узвозі, в якому з 1906 по 1913 роки проживав Михайло Булгаков. Зараз у будинку знаходиться музей великого письменника, а будинок отримав другу назву — «Будинок Турбіних», оскільки саме в цей будинок Булгаков «поселив» героїв своєї книги «Біла гвардія».DSC_0824
Другу половину дня група талановитих дітей з задоволенням провела у Національному музеї ВеликоїВітчизняної війни у супроводі волонтерів Сулими Анастасії та Гиренко Христини. Це найбільший музей, присвячений історії Україні у Другій Світовій війні, був відкритий 9 травня 1981 року. До складу якого входять: музей і монумент «Батьківщина-мати», головна площа з Алеєю міст-героїв та скульптурнимикомпозиціями «Форсування Дніпра» та «Передача зброї», горельєфні композиції «Герої фронту і тилу», чаша «Вогню Слави», виставка бойової техніки і озброєння 1940-х років. За розмірами і значенням колекцій, Націольний музей – є одним з найбільших в Україні. Його колекції зосереджені в 16 залах загальною площею 5 кв. км. У залах виставлено більше 15 тис. предметів, при цьому налогос в експозиціях зроблено на символіку та образи, що сприймаються на рівні почуттів. Експонати лише доповнюють ретельно продуману концепцію музею.
Хочемо висловити щиру подяку працівникам Національного музею історії України у Другій світовій війні за безкоштовну екскурсію меморіальним комплексом.
Також окремо дякуємо за смаколики (тістечка та ватрушки) дитячому садку “Сонечко”
Бажаємо успіхів, натхнення та нових вершин у своїй діяльності  Великоновосільківському Районному центру дитячої та юнацької творчості!
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт