Творимо добро до дня Святого Миколая разом

12/12/2016
15493435_1775295146069806_5520833639128418908_o10 грудня у Дніпрі відкрили Майстерню Святого Миколая з петриківського розпису на чолі з прекрасними майстрами-натхненнецями Петриківського училища №79 Ольгою Дарадан та Юлією Пікуш.
Разом з семінаристами Дніпровської духовної семінарії, дивовижними майбутніми священиками, майстри вчили втілювати неймовірну красу візерунків на  звичайних аркушах паперу. Приємно було спостерігати за процесом, адже кожен вкладав частинку себе, наспівуючи народні пісні і розпитуючи про психологію фарб. Атмосфера була надзвичайною і команда Поруч була дуже рада поспілкуватися і розділити спільне добро для діток Донбасу з  такими чудовими людьми.
Наступна локація створення добра для діток Донбасу до дня Святого Миколая відбулася у полку Дніпра-1. Дітки разом зі своїми батьками – поліцейськими – з захопленням малювали листівки для своїх ровесників. Вже абсолютно впевнені активні громадські діячі зростають у Дніпрі. Ми вдячні кожному, хто долучився до майстерні Святого Миколая і вклав частинку себе для свята маленьких діточок  на сході нашої країни.
Волонтер ВГО «Поруч»
Поліна Біліченко
 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт