У дії – новий проект ВГО “Поруч”

05/04/2018

У дії – новий проект ВГО “Поруч”

2 квітня ВГО «Поруч» за підтримки Німецього товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ, Ешборн, Німеччина розпочав роботу над новим проектом «Енергія поколінь – співпраця молоді та людей старшого віку задля децентралізації» в межах Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою». Даний проект триватиме до листопада 2018 року для жителів населених пунктів Немішаєве, Микуличі, Клавдієво-Тарасове, Бабинці, Козинці.

Ціль проекту полягає в об’єднанні населення з метою сприяння розвитку громади в умовах децентралізації через формування відповідних знань та навичок.

Вже 3 квітня менеджер проекту експертка ВГО «Поруч» Vira Usykпровела першу зустріч з жителями вищеназваних населених пунктів із метою ознайомлення з проектом, основними етапи та календарем подій.

На зустрічі в тому числі був селищний голова Немішаєве Сергій Замідра, який власне виступає партнером проекту і щиро вірить в інтеграцію між поколіннями та жителями всіх населених пунктів задля ефективної децентралізації й створення успішної громади.

Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт