У Львові волонтери почали збирати вишиванки для людей Донбасу

06/10/2015
10940628_1197161770300413_7525481532879129194_nЛьвівська журналістка, волонтер Ксенія Клим на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук розмістила повідомлення про початок збору вишиванок для людей з Донбасу, які залилишилися незважаючи на війну і вважають себе українцями.

«Друзі! Щоразу, коли буваємо на Сході у наших Героїв, питаємо про їх стосунки із місцевим населенням. Сказати правду, серце кроїться від розповіді хлопців про дітей, які практично живуть із ними на блокпостах тому, що залишилися у цьому світі одні-однісінькі через цю кляту війну. Про стареньких одиноких людей, які не в силі втекти від куль та градів. Вони залишаються на тій землі, яку вважають своєю – українською!

Разом із місцевими волонтерами із Сєвєродонецька, зокрема, з Наталією Богуславською задумали розпочати збір вишиванок для людей із Сходу України, аби в цей страшний час у такий спосіб підтримати їх, підтримати їх вибір – бути українцями.

Ми – єдина країна! Давайте наповнимо ці слова змістом. Це, насамперед, буде підтримкою і для наших хлопців.

Якщо у вас є вишиванка, котру ви готові подарувати на Схід, приносьте її у Центр Забезпечення Військових (Шота Руставелі,2 другий поверх). Вже 10 жовтня ми частину повеземо у зону АТО.

Щиро дякую!

Завжди вірні!

У нас все буде перемога!», – написала Ксенія Клим.

galinfo.com.ua

 

 
 

 

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт. Ласкаво просимо!

З повагою,
Адміністрація ВГО “Поруч”

Шановні Друзі!

Раді повідомити, що для зручного та більш інформативного висвітлення нашої діяльності, ми оновили сайт.
Ласкаво просимо!

Перейти на новий сайт